magazin haberleri

Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Bir Zamanlar 59. yeni bölüm ne zaman?

Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Bir Zamanlar 59. yeni bölüm ne zaman?

Bir Zamanlar Çukurova izleyicileri ATV yayın akışında izledikleri dizinin adını görmeyince “Bir Zamanlar Çukurova bugün neden yok?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ne zaman? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölümle ilgili merak edilen sorunun cevabı…

Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ancak ATV yayın akışında Bir Zamanlar Çukurova yer almadı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, merak edilen detaylar… İşte, merak edilen detaylar…


Hemen belirtelim ki Bir Zamanlar Çukurova yılbaşı haftası nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm ise 16 Ocak Perşembe günü yayınlanacak.


MÜJGAN ARTIK ZÜLEYHA'NIN BÜYÜK SIRRINI BİLİYOR!


Sabahattin ve Züleyha dertleşirken yan odaya malzeme almaya giren Müjgan her şeyi duymuştur. Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğunu öğrenmek, artık Züleyha'ya karşı önlenemez bir öfke yansıtmasına neden olacaktır!


Müjgan bu sırla yaşamaya çalışırken, Yaman Holding'in 35. Kuruluş yıldönümünde Züleyha, Demir ve Hünkar, birlikte Çukurova'lıları ağırlar ve gazeteler mutlu aile tablosunun boy boy fotoğraflarını yayınlar.


Geceye davet edilmeyen Şermin ve yanlışlıkla davet edilen Hatip ve Naciye de orada olacaktır! Şermin babasının adı anılmadığı için öfke kusmaya gelmiştir ama Naciye'nin öfkesini hesap edememiştir!


FEKELİ VE YILMAZ YENİ BİR ORTAKLIĞIN PEŞİNDE!


Fekeli ve Hünkar'ın kıyılamayan nikahının dedikodusu halen Çukurova'da gündemin üst sıralarında yer alsa da, iki taraf da konuyu tamamen kapatmıştır. Hünkar ve Demir'in arası düzelmemiş bile olsa, iş için birlikte hareket etmek işlerine gelir. Büyük bir ihale için, mal toplamaya başlarlar. Fekeli ve Yılmaz ise İtalyan'lar ile bir ortaklık peşindedir. Bu ortaklık ile tüm Çukurova'nın sulama işini almayı planlarlar. Ancak, Hatip'in Şermin vasıtasıyla öğrenip getirdiği bir bilgi, Yılmaz ve Fekeli'ye büyük bir kazancın kapısını açar! Üstelik onlara açılan kapı, Demir ve Hünkar'ın yüzüne kapanacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS