hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bu akşam MasterChef eleme adayı kim oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı? 20 Aralık 2023 MasterChef potaya kim gitti?

  Bu akşam MasterChef eleme adayı kim oldu MasterChefte dokunulmazlığı kim aldı 20 Aralık 2023 MasterChef potaya kim gitti
  expand

  TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye All Star yarışmasında bu akşam yeni eleme adayları belli oldu. Dilara'nın elendiği hafta sonrasında eleme potasına girme heyecanı yaşanıyor. Eleme potasına giren ikinci aday belli oldu. Peki ama MasterChef'te eleme adayı kim oldu? İşte geceye dair detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliği yaptığı yarışmada bu akşam eleme adayı netleşiyor. Haftanın yeni eleme adayı potaya gönderiliyor. 

  MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef Türkiye All Star yarışmasında ilk etapta takım oyunu oynandı. Günün dokunulmazlık oyununu kazanan takım; Mavi takım oldu. Kırmızı takımda dokunulmazlık oyunu oynandı, oylama sonucunda haftanın eleme potasına giden ikinci isim belli oldu. Kırmızı takımda oynanan bireysel dokunulmazlık aşamasında en iyi tabağı yapan isim Eren oldu. Dokunulmazlığı kazanan Eren'den sonra potaya gidecek isim belirlendi. Eleme potasına giden isim Batuhan oldu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow