hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bu akşam MasterChef'te ceketi kim aldı? 26 Aralık 2023 MasterChef'te ikinci ceketi kim giydi? MasterChef'te finalist yarışmacılar kim oldu?

  Bu akşam MasterChefte ceketi kim aldı 26 Aralık 2023 MasterChefte ikinci ceketi kim giydi MasterChefte finalist yarışmacılar kim oldu
  expand

  MasterChef'te ilk ceketi kim aldı? sorusu yanıt arıyor. MasterChef All Star'da bu akşam ikinci ceketi kimin giydiği merak uyandırdı. Her yıl 5 finaliste ceket dağıtılan yarışmada bu akşam ikinci ceketi alan rahat bir hafta geçirecek. Peki ama 26 Aralık MasterChef'te hangi yarışmacı finalist oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MasterChef ceketi kim kazandı, giydi? MasterChef All Star'da finale kısa bir süre kaldı. Yarışmacılar son 5'e kalıp ceket sahibi olmak için tüm kozları paylaşıyor. Michelin yıldızlı şeflerin de konuk olduğu yarışmada en başarılı tabağın sahibi ikinci ceketi alıyor. İşte MasterChef ikinci ceketi kim aldı? sorusunun yanıtı...

  MasterChef ikinci ceketi kim aldı?

  MasterChef Türkiye'nin bu akşamki konuk şefi Ahmet Dede oldu. Ahmet Dede'nin tatlı içerikli tabağını en iyi yapan yarışmacı ceketin sahibi oldu. Bu akşam ikinci ceketin sahibi Barbaros oldu. Barbaros , '' Bugün bu ceketi giydiğim için çok mutluyum. Vermiş olduğum sözler var aileme ve kendime. Hayallerimiz doğrultusunda hayal etmenin ne kadar büyük olduğunu, iki yıldızlı şeften gömlek giydiysem bir gün o iki yıldıza elbet ulaşabileceğimin göstergesi.'' dedi. 

  Gecenin puan durumu şu şekilde sonuçlandı: 

  Hasan 39
  Eren 37.5
  Esra 39.5
  Sergen 40
  Barbaros 46.5
  Kıvanç 45.5
  Hasan 45

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow