hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bülent Şakrak'tan 'ihanet' iddiasına cevap

  Bülent Şakraktan ihanet iddiasına cevap
  expand

  Tek celsede sekiz yıllık evliliği biten Bülent Şakrak, yeni sevgilisi Esra Akpınar ile Nişantaşı'ndaydı. Bir eczane çıkışı objektiflere yansıyan oyuncu, eski eşine ihanet ettiği iddiasına tepki gösterdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci, 10 Temmuz 2023'te İzmir Ödemiş Adliyesi'nde 15 dakika süren duruşma sonunda anlaşmalı olarak boşanmıştı. Şakrak'ın, ayrılık sonrası 'Maviye Sürgün' dizisindeki rol arkadaşı Esra Akpınar ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.
   
  Akpınar ile Şakrak'ın sürpriz ilişkisi, iki hafta önce belgelenmişti. Etiler'deki bir mekana gelen ikili, aynı araçtan arkadaşlarıyla beraber inmişti.

   

  "Ceyda Düvenci ile ayrılığınızın sebebinin Esra Hanım olduğu iddia edildi. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna ünlü oyuncu, "Arkadaşlar bizi bilen bilir, bilmeyen de kendisi bilir" yanıtı vermişti. Özel hayatlarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen oyuncu çift, son olarak Nişantaşı'nda bir eczane çıkışı objektiflere yansıdı.

   

  Tedirgin halleriyle dikkat çeken Akpınar, hemen otoparka gitti. Şakrak ise "eski eşine ihanet ettiği" yönündeki çok konuşulan haberlere isyan etti.

  İddia edildiği gibi yeni ilişkisi nedeniyle evliliğinin bitmediğini söyleyen 46 yaşındaki oyuncu, "Bu haberler tamamen yalan. Saçma sapan şeyler, deli saçması" sözleriyle iddiaları reddetti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow