magazin haberleri

Burcu Esmersoy: 12 yıl boyunca anneme teyze dedim!

Haftanın magazin gündeminde Burcu Esmersoy vardı. Sevgilisinin eski sevgilisine selam vermesi, YouTube kanalında yayımladığı bir videoda “İlk buluşmada hesabı erkek öder” sözleri çok konuşuldu. Burcu Esmersoy, ilişkisini, geçmişini ve bilinmeyenlerini Hürriyet Gazetesi'nden Ayşe Arman'a anlattı. "Annemi de, babamı da asla affetmedim" diyen ünlü sunucu, 14 Mayıs'ta evleneceğini söylediİşte Esmersoy'un açıklamalarından öne çıkan bazı bölümler:
"25 senedir çalışıyorum, kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Kadın-erkek eşitliğine inanmamakla suçlanabilecek en son kişiyim."
"Berk hayatımın aşkı. Yıllar boyu Berk’le birbirimiz için evrilmişiz. Birbirimizi beklemişiz. Müthiş bir aşk yaşıyoruz, tahtalara vur. Kelimelerle anlatabileceğim bir şey değil. Birbirinin gözünün içine bakarken aşktan alev alev yanan iki insanız."
"Önceki ilişkilerimiz bizi bu aşk için hazırlamış. Onlara teşekkür etmek lazım. 14 Mayıs’ta evleniyoruz."
"Berk için ölüyorum. İlk kez bir insanın karısı olmak istiyorum ben. Hayatımda ilk kez bir insanın çocuğunu doğurmak istiyorum."
" Benim başıma gelenlerden sonra bu kadın olmak zor. Kendimle gurur duyuyorum."
"Annemle babam, ben beş yaşındayken ayrılıyor. Babamın gölge ailesi var, o hayatına gidiyor. Annem de bir başkasıyla evleniyor. Ama eşinin ailesi çok muhafazakar. Daha önce evlenip boşandığını söylemiyor. Sanki iki kızı yokmuş gibi tanıtıyor kendini. Ve biz 12 sene boyunca annemize “Teyze” diyerek büyüyoruz."
" Annemi de babamı da asla affetmedim."
10 / 10
Burcu Esmersoy: 12 yıl boyunca anneme teyze dedim!
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS