hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Burcu Güneş: İzmirli olduğum için yeşillik yiyorum

  Burcu Güneş: İzmirli olduğum için yeşillik yiyorum
  expand

  Burcu Güneş, önceki ün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Muhabirlerle konuşarak fit halinin sırrını paylaşan şarkıcı, beslenme tarzıyla ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ünlü şarkıcı Burcu Güneş, geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Fit haliyle dikkat çeken Güneş, ayaküstü gazetecilerle konuşarak şu ifadeleri kullandı:

  Mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum. Beden değişmek üzereydi, spor ve diyetle 6-7 aydır veremediğim birkaç kiloyu verdim. Sahnede kendini ne kadar fit ve hafif hissedersen o kadar iyi geçiyor her şey. Yediklerime, içtiklerime ve sporuma dikkat ediyorum. Bir diyetisyen ile çalışıyorum. Fitliği korumak şart.

  Şarkıcı, "Yemeklerinize dikkat ediyor musunuz?" sorusuna, "10 sene kırmızı et yemedim. Bayramda insanların kesim şeklini bilmediği ve hayvanlara zarar verdiği görüntüler izledik. Hayvanlara çok hassasım. Bir süre sonra kırmızı et yedim ama az yiyorum. Daha çok balık ve deniz ürünleri seviyorum. İzmirli olduğum için yeşillik yiyorum. Çim suyu bile içiyorum. Bana yeşil verebilirsiniz" yanıtını verdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Öte yandan Güneş, geçtiğimiz ay Simge Sağın'ın Beşiktaş'lı olmasına rağmen Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasında Icardi ile sahneye çıkarak 'Aşkın Olayım' şarkısını seslendirmesini de değerlendirmişti.

  "Ben takım konusunda biraz ortadayım. Mesela Fenerbahçeliyim diyebilirim ama ben de geçmişte Galatasaray'ın davetlerinde sahne aldım" diyen ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

  Galiba ben de aynısını yapardım. Bir de Icardi söz konusuysa gidilir!

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow