Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında, boyu kaç?

Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında, boyu kaç?

Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında, boyu kaç?

Güzel oyuncu Burcu Özberk dizilerde sergilediği oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımları ile de magazin gündeminin üst sıralarında yer almayı sürdürüyor. Instagram’da 9 milyon takipçisi bulunan Özberk sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Peki, Burcu Özberk kimdir, kaç yaşında, boyu kaç?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Instagram’da 9 milyonu aşan takipçi sayısına sahip olan güzel oyuncu Burcu Özberk paylaşımlarıyla takipçilerinin beğenisini toplamayı sürdürüyor. Son olarak tatil fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncunun pozları beğeni yağmuruna tutuldu. Peki, sevilen oyuncu hangi dizilerde oynadı? İşte kariyeri…

BURCU ÖZBERK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, BOYU KAÇ?

Burcu Özberk 11 Aralık 1989 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Özberk, ilk ekran deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamış, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri kariyerinde dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu'nun Tatbikat Sahnesi'nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı adlı oyunlarda rol almıştır. 2017-2018 yılları arasında TRT 1'de yayımlanan Aslan Ailem dizisinde oynamıştır. Ardından Direniş Karatay filminde Türkan karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 2019-2020 yılları arasında Çağlar Ertuğrul ile birlikte Kanal D'de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynamıştır. Bu dizi ile Altın Kelebek Ödülleri’nde Romantik Komedide En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır. 2020 yılında FOX'ta yayımlanan Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır. 2021-2022 yılları arasında ise aynı kanalda yayımlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakteriyle başrolde yer aldı. 33 yaşındaki güzel oyuncu 1 metre 65 santimetre boyunda.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber