Son Dakika

Çağlar Ertuğrul Teşkilat'a veda mı ediyor?

A A

09.12.2021 - 01:41 Son Güncelleme:

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan Teşkilat dizisi ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul, diziye veda mı ediyor? İşte detaylar...

Çağlar Ertuğrul Teşkilat'a veda mı ediyor?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan dizisi Teşkilat dizisi 12 Aralık Pazar akşamı ekrana gelecek olan 26. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav'ın yer aldığı Teşkilat'ın yeni bölümünde Serdar şoku yaşanacak.

 

MİT'in özel ekibi Türkiye'ye düzenlenmeyi planlanan büyük saldırıyı önlemeye çalışıyor. Ekibe gönderilen mesajda "İlk bomba Türkiye'nin kalbinde patlayacak. 12 saatte bir yeni bomba patlayacak" deniliyor.

 

Diğer yandan ise Serdar, kaçırıldığı dönemde beynine uygulanan uzaktan kontrol yöntemiyle bir emir alıyor. Serdar'a "Yolun sonuna geldin. Bugün Türkiye'nin kaderini değiştireceksin" deniliyor.

 

Serdar ise "Madem gün bugün o zaman vatan uğruna ölmek için güzel bir gün" diyerek başına silahı dayıyor.

 

Serdar'a ne olacağı ve Çağlar Ertuğrul'un diziye veda edip etmeyeceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.