hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız Hafize kimdir? Camdaki Kız Hafize'yi Nihal Menzil canlandırıyor! Nihal Menzil kaç yaşında?

  Camdaki Kız Hafize kimdir Camdaki Kız Hafizeyi Nihal Menzil canlandırıyor Nihal Menzil kaç yaşında
  expand

  KANAL D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Birçok insan Camdaki Kız dizisinde Hafize karakterine hayat veren Nihal Menzil'in kim olduğunu araştırıyor. Peki ama Camdaki Kız’ın Hafize’si Nihal Menzil kimdir, hangi dizilerde oynadı, yaşı kaç, boyu kaç, instagram adresi ne?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız Hafize kimdir?

  Camdaki Kız Hafize kimdir?

  Feride ve Adil’in evlerinde çalışan yardımcılarıdır. Nalan’ın doğduğu günden beri bakıcısıdır. Feride’nin sözünden çıkmaz. Adil’e ise büyük bir sevgi duyar. Kendini Nalan’a adamıştır ve bundan dolayı mutludur. Nalan’ın daha mutlu yaşayabileceği bir evlilik yapması en büyük hayalidir. Ailenin karanlık geçmişindeki sırrı bilen üçüncü kişidir.

  Nihal Menzil kimdir?

  Camdaki Kız dizisinde Hafize'yi canlandıran Nihal Menzil'in babası subaydır. Babasının subay olması nedeniyle eğitimini çeşitli illerde bölünmelerle tamamlayabilen Menzil, Haydarpaşa Sağlık Koleji'nde okurken ailesi tarafından evlendirildi. Eşini bir trafik kazasında yitirmesinden sonra tezgahtarlık, sekreterlik, anketörlük, kitap pazarlaması, radyo programcılığı, haber spikerliği, vokalistlik gibi çeşitli işlerde çalıştı. Sigorta poliçesi satarken bir tesadüf sonucu, oyunculuk teklifi alarak Sıcağı Sıcağına adlı programda ilk rolünü oynadı. İkinci Bahar adlı dizide yakaladığı başarıyı, Asmalı Konak dizisinde sürdürdü. Boyu 1.78 m dir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow