hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız Hayri evli mi? İşte dizideki o gerçek! Camdaki Kız Hayri'nin karısı var mı?

  Camdaki Kız Hayri evli mi İşte dizideki o gerçek Camdaki Kız Hayrinin karısı var mı
  expand

  Kanal D ekranlarında yer alan ve sevilen diziler arasına giren Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosundaki isimler merak ediliyor. Camdaki Kız dizisinde Hayri Ersoy karakteri gizemini koruyor. Camdaki Kız dizisinde Hayri canlandıran isimlerden biri olarak Cihangir Ceyhan'ın adı iddia edilmişti. Peki ama Camdaki Kız Hayri kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Camdaki Kız dizisinin sezon finali bölümünde Hayri karakterinin yaka kartı görünmüştü. Dizinin yeni sezonunda ise Hayri'nin soyadı da ortaya çıktı. Peki ama Camdaki Kız Hayri kimdir, kaç yaşında?

  Camdaki Kız dizisinde Hayri'yi kim oynuyor?

  Camdaki Kız dizisinin yeni sezon bölümünde Hayri, Nalan'a kırmızı pike verdi ve Nalan'ın bilekliğini buldu. Rafet Bey ise bilekliği kim buldu sorusuna Hayri Ersoy yanıtını aldı. Camdaki Kız dizisinde Hayri Ersoy'u Cihangir Ceyhan canlandırıyor. 


  Cihangir Ceyhan kimdir?

  Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini oynayacak kişiler arasında olduğu iddia edilen Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da doğmuştur. Aslen Elazığlıdır. İstanbul'da yaklaşık 3 yıl kamera önü oyunculuk dersi almıştır. Sonrasında Adana'ya geri dönmüştür. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Cihangir Ceyhan, asıl çıkışını Show TV ekranlarında yayınlanan ve geride bıraktığımız sezon final yapan Çukur dizisinde canlandırdığı Azer karakteri ile yaşamıştır. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.
  Cihangir Ceyhan sevgilisi kim?

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow