hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız Laz Kızı kimdir? Laz Kızı'nın hayat hikayesi, ailesi! Şarkıcı Alya canlandırıyor! Şarkıcı Alya hangi dizilerde oynadı?

  Camdaki Kız Laz Kızı kimdir Laz Kızının hayat hikayesi, ailesi Şarkıcı Alya canlandırıyor Şarkıcı Alya hangi dizilerde oynadı
  expand

  Camdaki Kız yeni oyuncu: Laz Kızı! Camdaki Kız Laz Kızı karakteri merak ediliyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'a yeni bir oyuncu dahil oldu. Aslında şarkıcı olan Alya, dizide Laz Kızı'na hayat verecek. Peki ama Laz Kızı karakterini canlandıran Alya kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Laz Kızı: Camdaki Kız'ın yeni oyuncusu karakteri olarak dikkat çekti. Camdaki Kız Laz Kızı karakteri merak uyandırdı. Yayınlanan son fragmanda Laz Kızı dikkat çekti. Alya adlı şarkıcı Laz Kızı'na hayat verecek. Peki ama Laz Kızı kimdir?

  Laz Kızı kimdir?

  Hikayede sona yaklaşan dizide Hayri'nin sonunu getirecek ve onu öldürecek Laz Kızı, Nalan'ı da Türkan'ı da büyük bir dertten kurtaracak.Camdaki Kız yeni bölüm fragmanında Hayri ve Laz Kızı tanışıyor.Türkan ise gördüğü rüyayı Nalan'a anlatıyor. "Bir rüya gördüm. Kocaman bir akrep var. Ama Hayri görmüyor akrebi" dediği anlarda Laz Kızı'nın görüntüsü ekrana düşüyor. Camdaki Kız kitabında Hayri'nin Laz Kızı tarafından öldürüleceği biliniyor.  Alya kimdir?

  Aslen Slovenyalı olan Alya, 28 Mayıs 1983 tarihinde dünyaya geldi. Mimar Sinan Konservatuar mezunu olan Alya, klasik müzik üzerine flüt eğitimi aldı. Avrupa'da dereceler aldıktan sonra Türkiye'ye döndü. Rising Star yarışmasına katıldı ve herkesi kendisine hayran bıraktı.

  Oyunculuk eğitimi de alan Alya, Cem Yılmaz ile reklam filminde oynadı. Öğretmen Kemal dizisinde rol aldı. Kariyerinin ilk başlarında İngilizce şarkılar yazan Alya, daha sonra Türkçe şarkılar seslendirmeye başladı.

  Sarı kırmızılı kulübün Türk Telekom Stadyumu'ndaki şampiyonluk kutlamasında sahne alan sürpriz isimlerden biri de Alya'ydı. 'Kupalara Layıksın Sen Şanlı Galatasaray' tezahüratını Alya seslendirmiş ve başta Fatih Terim olmak üzere Galatasaray camiası çok beğenmişti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow