hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız Melisa diziden ayrıldı mı? Meliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik canlandırıyor!

  Camdaki Kız Melisa diziden ayrıldı mı Meliha diziden neden ayrıldı Yüsra Geyik canlandırıyor
  expand

  Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosuna Yüsra Geyik katıldı. Sevilen dizide Muzaffer karakterinin sevgilisini canlandıracak oyuncu Yüsra Geyik'in yer aldığı tanıtım gündem oldu. İşte Yüsra Geyik hakkında bilgiler!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Camdaki Kız dizisinin karakterleri arasına Melisa da katıldı. Yüsra Geyik'in canlandırdığı Zeliha karakterinin yer aldığı fragman izleyiciyle buluştu. Peki ama Camdaki Kız Muzo'nun kız arkadaşı kimdir?

  Camdaki Kız Muzo'nun kız arkadaşı kimdir?

  Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından esinlenilen Camdaki Kız'a yeni katılan Yüsra Geyik, Muzo'nun sevgilisi olarak boy gösteriyor.
  CAMDAKİ KIZ MELİSA KİMDİR

  Yüsra Geyik kimdir?

  Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun'da dünyaya geldi. İlkokul 1. sınıfı Samsun'da okuduktan sonra ailesinin taşınması üzerine 2. sınıfa İstanbul Ataköy'deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu'nda başladı.

  Henüz dördüncü sınıftayken okullarına gelen bir tiyatro kursuyla tiyatro hayatına başladı. Eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü'nde tamamladı 13 yaşında kameralarla tanışan Yüsra Geyik ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı.

  Asıl popülerliğini ise Arka Sokaklar dizisiyle yakaladı. 2006 yılından bu yana Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda yer alan Yüsra Geyik, "Zeliş" karakterini canlandırmaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow