hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız Nalan babası Metin kimdir? Engin Alkan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Camdaki Kız Nalan babası Metin kimdir Engin Alkan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  Camdaki Kız dizisinde Mehmet karakteri merak ediliyor. Sevilen dizide Metin karakteri Nalan'ın babası olarak biliniyordu. Camdaki Kız Nalan'ın babası merak uyandırdı. Engin Alkan dizide Nalan'ın babasını canlandırıyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da bu akşam Nalan tüm gerçekleri öğreniyor. Sezon finali öncesi yayınlanan fragmanda Nalan'ın ''Babam kim?'' sorusu dikkat çekmişti. Yeni sezonda Nalan'ın babası telefonla Feride'yi aradı. Metin, Feride'nin kardeşi olarak biliniyor. Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her perşembe seyirciyle buluşan sevilen dizisi Camdaki Kız’ın kadrosuna başarılı oyuncu Engin Alkan dahil oldu. Alkan, Camdaki Kız’da Metin karakterine hayat verecek. Peki ama Nalan'ın babası kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Camdaki Kız Nalan'ın babasına Engin Alkan hayat veriyor. Camdaki Kız kitap özeti merak ediliyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde heyecanlı bekleyiş yaşanacak. Nalan'ın gerçek babası ilgi gördü. Sorgulatmalarda hız kazandı. Dizide Nalan'ın gerçek babası sorgulanacak. Peki ama Nalan'ın babası kimdir?

  Camdaki Kız Nalan'ın babası kimdir?

  Dizi Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlamadır. Kitapta Nalan'ın babası Sema'nın dayısıdır. Fakat dizide henüz bir netlik kazanmadı. 

  Camdaki Kız dizisinin son bölümünde Metin, Feride'yi arar. Metin Nalan'ın gerçek babasıdır ve Feride'nin kardeşidir. 
  Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde; Feride'nin kardeşi telefonla arayarak ''Kızımı görmek istiyorum.'' der... 

  Camdaki Kız Nalan babası Metin kimdir Engin Alkan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı


  Gülseren Budayıcıoğlu‘nun gerçek hikayeden esinlenerek yazdığı Camdaki Kız romanında da Metin karakteri vardır. Metin sonlara doğru ortaya çıkıyor. Nalan’ı buluyor. Ondan özür diliyor. Ona bazı emanetleri bırakıyor. Bir nevi miras gibi bir şey. Tabi Metin ileri seviye hasta, öldü ölecek.  Engin Alkan kimdir?

  Engin Alkan (d. 27 Temmuz 1965, Samatya, Fatih), Türk oyuncudur. İBB Şehir Tiyatroları oyuncusu ve rejisördür.

  1984–1989 yılları arasında İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimi gördü. 1996 yılından başlayarak çeşitli oyunculuk okullarında eğitmenlik ve tiyatro bölüm başkanlıklarını sürdürdü. 1985 yılında mensubu olduğu İBB Şehir Tiyatrolarında hâlen oyunculuk ve rejisörlük çalışmalarına devam etmektedir. Şirinler çizgi filminde Şirin Baba'yı, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Samwise Gamgee'yi, Shrek animasyon serisinde Çizmeli Kedi'yi ve League of Legends oyununda Braum adlı şampiyonu seslendirmiştir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow