hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız oyuncularının isimleri! Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri açıklandı! Camdaki Kız oyuncu kadrosu!

  Camdaki Kız oyuncularının isimleri Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri açıklandı Camdaki Kız oyuncu kadrosu
  expand

  Camdaki Kız dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. KANAL D’nin ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız her çarşamba ekrana geliyor. Camdaki Kız dizisinde aşk hikayelerine de yer verildiği gibi tartışma sahneleri de vardır.  Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Camdaki Kız dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Camdaki Kız oyuncuları kimdir? İşte Camdaki Kız hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D’nin, yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız’ın ekibi ön hazırlıkların ardından sete çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin çekimleri başladı. Ön hazırlık sürecini tamamlayan ekip, geçtiğimiz günlerde kayıta başladı.

  “Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, bugüne kadar belki de kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

  Yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, başrollerini; Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Camdaki Kız sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kim?

  Peki ama Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kim?

  Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Camdaki Kız oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Camdaki Kız Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor.  Camdaki Kız Nalan (Burcu Biricik) kimdir?

  Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı’da dünyaya gelmiştir. Burcu Biricik, lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol almıştır.

  2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve Akdeniz Kraliçesi olarak seçilmiştir.

  Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Çok Uzak Fazla Yakın filminin yönetmenliğini yapan Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi.

  Son olarak Kırmızı Oda’da Boncuk’a hayat veren Burcu Biricik, 1.70 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.  Camdaki Kız Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

  Feyyaz Şerifoğlu, 1991'de Rize'de doğmuştur. O Ses Türkiye yarışmasında katılan "Gidene" şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesini artıran Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu'da Tekstil Mühendisliği mezunudur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ajda Pekkan'ın sesi ile dikkatini çekti. Uzun süre Ajda Pekkan'ın vokalistliğini yapan Feyyaz'ın "Gidene" adlı ilk single'ına çektiği klip, YouTube'da 1 milyon izlenme sayısına ulaştı.

  Camdaki Kız oyuncu kadrosu

  Burcu Biricik
  Nalan

  Devrim Yakut
  Gülcihan

  Enis Arıkan
  Muzo

  Feri Baycu Güler
  Döndü

  Feyyaz Şerifoğlu
  Sedat

  Hamza Yazıcı
  Tako

  Hande Ataizi
  Cana

  Merve Polat
  Billur

  Nihal Menzil
  Hafize

  Nur Sürer
  Feride

  Selma Ergeç
  Selen

  Şerif Erol
  Adil

  Tamer Levent
  Rafet

  Tuğrul Tülek
  Levent

  Cihangir Ceyhan
  Hayri

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow