hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız şoför Hayri kimdir? Cihangir Ceyhan gerçekte kaç yaşında?

  Camdaki Kız şoför Hayri kimdir Cihangir Ceyhan gerçekte kaç yaşında
  expand

  Camdaki Kız Hayri kimdir? sorusu merak ediliyor. Camdaki Kız dizisinde bu akşam yeni bir karakter dikkat çekiyor. Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri ilgi uyandırdı. Camdaki Kız Hayri karakteri dizinin yeni sezonunda ana karakterlerden birisi olacak. Camdaki Kız dizisinde Hayri'yi Erkan Kolçak Köstendil, Uraz Kaygılaroğlu ve Burak Deniz gibi isimlerden birisinin canlandıracağı iddia edildi. Peki ama Camdaki Kız Hayri kimdir, kaç yaşında? Hayri'yi kim oynuyor?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri merak ediliyor. Camdaki Kız dizisinde Hayri'yi kim canlandırıyor sorusu araştırılıyor. Camdaki Kız dizisinin Hayri'sini kim oynuyor sorusu gündemde. İşte Camdaki Kız Hayri'nin hikayesi...

  Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor?

  Camdaki Kız Hayri karakteri için Erkan Kolçak Köstendil, Uraz Kaygılaroğlu ve Burak Deniz'in ismi geçiyor. 

  İŞTE CAMDAKİ KIZ HAYRİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

  Camdaki Kız Hayri kimdir?

  Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız romanından uyarlama olan dizide Hayri karakteri yeni sezona damga vuracak. Hayri, Nalan'ın koruması ve şoförü olarak diziye dahil oldu. Nalan'ın Sedat'tan ilgi görmediği aşikardır. Nalan hamile kalır ve bebeğini kaybeder. Mutsuz bir evlilik hayatı yaşayan Nalan korumasıyla yakınlaşır. Hayri Nalan'a yakınlaşır ve ikili arasında duygusal bağ oluşur.  Nalan evliyken böyle bir ilişki yaşamayacak kadar namuslu olduğu için kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir ilişkiye başlar. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow