hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Camdaki Kız Türkan kimdir? Hivda Zizan Alp canlandırıyor! Hivda Zizan Alp hangi dizide oynadı?

  Camdaki Kız Türkan kimdir Hivda Zizan Alp canlandırıyor Hivda Zizan Alp hangi dizide oynadı
  expand

  Camdaki Kız Türkan kimdir? sorusu gündemde... Hayri'nin eşi Türkan uzun zamandır sorgulatılıyordu. İzleyiciler 'Camdaki Kız Türkan kimdir?' sorusunun yanıtını merak ediyor. Türkan karakteri Hivda Alp tarafından canlandırılıyor. Camdaki Kız dizisinin yeni karakterleri arasında Türkan da yer alıyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'a yeni oyuncuların katılacağı belirtiliyor.Peki ama Camdaki Kız dizisinde Türkan kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Camdaki Kız Türkan kimdir? sorgulatması hız kazandı. Camdaki Kız Hayri'nin eşi Türkan karakteri, Hivda Zizan Alp tarafından canlandırılıyor. Cihangir Ceyhan ve Hivda Zizan Alp'in hayat verdiği karakterler dizinin akıbetini değiştirecek. Camdaki Kız dizisinde Türkan'a hayat veren Hivda Zizan Alp, Seferin Kızı dizisinden tanınıyor. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız'da Türkan karakteri dizinin akışını değiştirecek. Her perşembe ekrana gelen diziye Hivda Zizan Alp dahil oldu. Hivda Zizan Alp, dizide Hayri'nin eşi Türkan karakterine hayat verecek. Peki ama Camdaki Kız Türkan kimdir? Türkan hakkında sorgulatmalar hız kazanırken yeni karakterin Nalan ve Hayri arasında ayrılığa sebep olacağı söyleniyor. Peki, Camdaki Kız'ın Türkan'ı Hivda Zizan Alp kimdir? 


  Camdaki Kız Türkan kimdir?

  Camdaki Kız Türkan kimdir? sorusu Hayri'nin eşiyle konuşmasıyla ortaya çıktı. Camdaki Kız Hayri'nin eşi olan karakter Türkan olarak biliniyor ve hangi oyuncunun oynayacağı henüz netleşmedi. Türkan karakteri, Hayri'nin eşi olarak biliniyor. 

  Nalan’ın Sedat’ın otel kaçamağını yakalaması ayrılık kararını daha da netleştirir. Bu kez konaktan herkesle usulünce vedalaşıp ayrılmak ister. Konağa giderek herkese veda eden Nalan’ın ayrılık kararına Sedat dışında herkes ikna olur. Nalan evi terk ettikten sonra Koroğlu Konağı’nda da ailevi konular ve eski defterler açılır.

   Camdaki Kız Türkan kimdir Hivda Zizan Alp canlandırıyor Hivda Zizan Alp hangi dizide oynadı

   Hayri’nin iş bulma girişimleri devam ederken; Türkan ev kirasını ödeyememiştir ve artık İstanbul’a gelmenin zamanı geldiğini düşünerek soluğu Hayri’nin evinde alır. Aynı anda Hayri ise Nalan’ın boşandığını öğrenir.

  Camdaki Kız Türkan kimdir Hivda Zizan Alp canlandırıyor Hivda Zizan Alp hangi dizide oynadı


  Hivda Zizan Alp kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hivda Zizan Alp, 9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü, ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nde eğitimini tamamladı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow