hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cansu Dere'den samimi açıklamalar

  Cansu Dereden samimi açıklamalar
  expand

  Uzun süredir ortalarda görünmeyen güzel oyuncu Cansu Dere, marka yüzü olduğu lansmanda şık bir elbise ile gecede tüm dikkatleri üzerine çekti. Dere, "Kenan İmirzalıoğlu ile tekrar yeni bir projede yer alır mısınız?" sorusuna yanıt verdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cansu Dere'nin yüzü olduğu bir marka önceki akşam hem özel bir tanıtım ile hem de yılbaşı partisi ile Ulus 29’da yapıldı. Özel geceye iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. Gelen ismler arasında Selma Ergeç, Nur Fettahoğlu, Boğaç Aksoy, Kaan Aslı Cüreklibatur ve Arzu Kunt yanı sıra birçok isim katıldı.

  Parti öncesi gazetecilerle bir araya gelen Dere, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen güzel oyuncu şık bir elbise ise ile gecede tüm dikkatleri üzerine çekti.

   

  Yeni bir iş beklediğini dile getiren Dere, "Tam olarak beni heyecanlandıran bir iş gelmedi. Birçok şey okuyorum ama hala yok. Stabil devam ediyor” şeklinde konuştuktan sonra yeni film olam Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in birlikte oynadıkları ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ hakkında ise oyuncu, "Henüz fırsatım olmadı izleyemedim ama en kısa zamanda takip edeceğim” dedi.

   

  Dere, "Kenan İmirzalıoğlu ile tekrar yeni bir projede yer alır mısınız?" sorusuna , “Bir daha tabii ki çalışırız ama şu an için öyle bir proje yok” yanıtını verdi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow