Cem Özer: Nurgül Yeşilçay'ın sevgilisi Necati ile tanışmak isterim!

Cem Özer: Nurgül Yeşilçay'ın sevgilisi Necati ile tanışmak isterim!

Cem Özer: Nurgül Yeşilçay'ın sevgilisi Necati ile tanışmak isterim!

Oyuncu ve sunucu Cem Özer, tv8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Eski eşi Nurgül Yeşilçay’ın yeni ilişkisi hakkında konuşan Özer, "Necati Kocabay'ın Nurgül’e çok iyi geldiğini düşünüyorum" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2017 yılında Pınar Dura ile dünyaevine giren oyuncu Cem Özer’in, bir kadın takipçisiyle sosyal medya üzerinden yaptığı görüntülü görüşme ortaya çıkmıştı.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına bağlanan Cem Özer, "Bu görüntü ve konuşmaları benden para kopartmak için yaptığını düşünüyorum. Böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Bu durum benim karımla olan özel ilişkim; beni affeder ya da affetmez. O kısım beni ilgilendiriyor" dedi.

61 yaşındaki oyuncu cephesinden daha sonra gelen açıklamada ise görüntüleri kaydeden şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi. Söz konusu açıklama şöyle:

"Sayın Cem Özer ile ilgili bugün itibari ile basına da yansıyan, Şüpheli şahısların kendisi aleyhine ve yasaya aykırı şekilde kişisel verilerinin ve görüntülerini kaydederek işledikleri suç konusuna istinaden yayın yasağı ve erişimin engellenmesi başvuruları ivedilikle gerçekleştirilmekte olup bilhassa bu görüntülere ilişkin şantaj ve tehdit fiillerinde bulunan organize suç çetesi şekilde hareket eden kötü niyetli şahıslar aleyhine de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde vekilleri aracılığı ile suç duyurusunda bulunulmaktadır. Sayın basın mensuplarımızdan da suç konusu durumu desteklememek ve şüphelilerin amacına hizmet etmiş olmamak adına, gerek ailevi gerekse de mesleki önceliklerini koruyarak Sayın Cem Özer ile işbirliği içinde olmalarını ve hassasiyetle yaklaşmalarını rica ederiz."

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Tv8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bugün oyuncu Cem Özer konuk oldu. Oğlu Osman Nejat ve eski eşi Nurgül Yeşilçay hakkında açıklamalarda bulunan Özer, eski eşi Nurgül Yeşilçay’ın nişanlısı Necati Kocabay’la tanışmak istediğini söyledi. 

“Necati ile tanışmadım henüz. Tanışmayı da istiyorum. Nurgül’e çok iyi geldiğini düşünüyorum. Eşim Pınar bana nasıl iyi geldiyse… Bazen böyle oluyor insan buluyor kendine iyi gelecek şeyi.”

“Plansız programsız oluyor böyle şeyler. Kendini salınca buluyorsun. Hatamız hep birilerinin peşinde koşuyor olmak, beklemeyi beceremiyoruz. Her şeyi bıraktığın an kısmetin gelip seni bulur, biraz sabredip seni bulmasına imkân vermek gerekiyor. Eşim Pınar da bana çok iyi geldi.”

“Neden böyle düşünüyorum, oğlum Nejat’ı görüyorum çünkü Nejat çok mutlu. Belli ki evde huzur var. Nejat’ın Necati’yi seviyor olması önemli. Çocukluğundan bu yana beraberler. Çocuklar yanılmaz, bu yüzden iyi geldiğini düşünüyorum.”

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

“Nurgül çok iyi bir oyuncu, iyi bir anne. Nejat’a çok iyi bakıyor, iyi davranıyor. Burada güzel olan şey Nejat’ın annesinin yanındaki adamı da sevmesi onunla da anlaşması çok önemli. Bizde iyi bir düzen var Pınar’la da birbirlerini çok seviyorlar 11 senedir tanıyorlar birbirlerini.

“Nurgül kaza geçirdikten sonra aradım. Ne olduğunu sordum. Nurgül araba kullanmayı bilmez, sette olmuş bu olay.”

Yeşilçay, ilişkisi hakkında, "Hayatımın aşkını buldum çok mutluyum" açıklamasını yapmıştı. 2004 yılında evlendiği meslektaşı Cem Özer’den altı yıl sonra boşanan Nurgül Yeşilçay, Kocabay ile yeniden nikah masasına oturması bekleniyor.

Yeşilçay, sevgilisinden aldığı evlenme teklifini şöyle anlatmıştı: "Bir sabah evdeyiz, benim için yaptığı müzik listesini açtı. Dinliyoruz, gayet normal rutinlerimize devam ediyoruz, sabah kahvesi falan... Bir şarkı çıktı birden. Aaa! Onun sesi! Bana özel şarkı bestelemiş! Şarkı şöyle, sıkı durun! ‘Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım...’ Çok romantikti bir andı. Aşkım benim" ifadelerini kullanmıştı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber