magazin haberleri

Cem Yılmaz'dan Arif V 216’da Tarkan sürprizi

Video: Cem Yılmaz'dan Arif V 216’da Tarkan sürprizi
Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi Arif V 216’dan ilk görüntüleri paylaşmaya başladı. Arif V 216’nın <a class="in-news-link" href="/sosyal-medya" target="_blank" title="sosyal medya haberleri">sosyal medya</a> sayfasına da Tarkan sürprizi damga vurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi Arif V 216’dan ilk görüntüleri paylaşmaya başladı. Arif V 216’nın sosyal medya sayfasına da Tarkan sürprizi damga vurdu.

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 216’dan bazı sahneler sosyal medya hesabından paylaşılmaya başladı. 

Arif V 216’nın sosyal medya hesabından daha önce de filmde kimlerin rol aldığını paylaşan Cem Yılmaz, bu kez izleyicilerin karşısında Tarkan sürpriziyle çıktı. 

Cem Yılmaz 'Kuzu Kuzu'yu söyledi 

Cem Yılmaz ve Özkan Uğur'un görüldüğü sahnede Tarkan'ın 'Kuzu Kuzu' isimli şarkısını Cem Yılmaz'ın seslendirdiği duyuldu. 

Tarkan Instagram'da yanıt verdi 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın filmi hakkında yapılan paylaşım sonrası Tarkan da Instagram hesabından filmi destekledi. Cem Yılmaz'a desteklerini ileten Tarkan filmin 'Kuzu Kuzu' şarkısının söylendiği sahneyi paylaşarak ünlü komedyeni tebrik etti. Tarkan destek notunu ise; '😂👍Yolun açık olsun ArifV216...Sevgili Cem Yılmaz ve emeği geçen herkesi  can-ı gönülden kutluyor, bol şans ve başarılar diliyorum😘❤️#arifv216' cümleleriyle paylaştı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS