magazin haberleri

Çocuklarımın dadısını hamile bırakıp kürtaj için 300 bin dolar verdi

Şarkıcı Melanie Brown, geçen ay kocası Stephen Belafonte'den boşanmak için dava açtı. 41 yaşındaki Mel B'nin dava dosyasındaki ayrıntılar ise şoke etti.Mel B. kocası Belafonte'den şiddet gördüğünü ileri sürdü.

2012 Olimpiyatları'nda vereceği konserin bir gece öncesinde kocasının kendisini sertçe iterek halının üzerine düşürdüğünü ileri süren Mel B'nin anlattıkları bununla da sınırlı değil.


Mel B. kocası Stephen Belafonte'nin, çocuklarının dadısını hamile bıraktığını da ileri sürdü.

Bir ara aşırı dozda aspirin içtiğini belirten Mel B; ambulans çağırmak istediğinde de kocasının kendisine engel olduğunu iddia etti.

Şarkıcının iddiaları bu kadarla da bitmedi. Mel B.'nin ileri sürdüğüne göre kocası Belafonte, onu tanımadığı bir kadınla birlikte ilişkiye zorladı, kabul etmediğinde de yatak odası kasetlerini yayınlamakla tehdit etti.

Mel B. kocasının uyguladığı şiddetin evliliklerinin ilk yılında başladığını ileri sürdü. Ünlü şarkıcının dava dosyasında yer alan ve basına da sızan daha çarpıcı iddialar da var.
Mel B, X Factor yarışmasındaki jüri koltuğunda otururken iş arkadaşlarından Cheryl ile biraz da rol gereği yakınlaştı.

Cheryl ile yakınlaşınca kocası Stephen Belafonte, sık sık stüdyoya gidip olay çıkarmaya başladı. Bunun üzerine Belafonte'nin çekimin yapıldığı stüdyoya girişi yapımcı Simon Cowell tarafından yasaklandı.

Belafonte'nin yanlarında dadı olarak çalışan Lorraine Gilles'i hamile bıraktığı iddiasına ilişkin yeni detaylar da ortaya çıktı.

Buna göre, genç kadın Belafonte ile olan ilişkisinden hamile kaldı. Belafonte ise kürtaj olması için genç kadına 300 bin dolar verdi.


Ancak Gilles'in ablası tüm bu iddiaları yalanladı. Mel B. iki yıl önce Gilles'in doğum gününde bu fotoğrafı çektirip Instagram sayfasında yayınlamıştı. (Hürriyet)
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS