hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Çöp Adam İpek kimdir? Peri'nin annesi İpek! Lila Gürmen hangi dizilerde oynadı?

  Çöp Adam İpek kimdir Perinin annesi İpek Lila Gürmen hangi dizilerde oynadı
  expand

  STAR TV’de yayınlanan Çöp Adam dizisinde İpek karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Lila Gürmen, Çöp Adam dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Lila Gürmen kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Lila Gürmen, Çöp Adam dizisinin oyuncu kadrosunda İpek karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Lila Gürmen hangi dizilerde oynadı?  

   

  Lila Gürmen kimdir? 

  Lila Gürmen'in hayat vereceği İpek karakteri, 14. bölümde Çöp Adam'ın hikayesine dahil olacak. Çöp Adam dizisinde Peri'nin annesi İpek ortaya çıkıyor.Lila Gürmen, 1966 yılında Ankara’da doğdu. Almanya’nın Norderney Adası’nda büyüdü. Liseyi bitirdikten sonra Viyana’ya yerleşti. Oyunculuk, tiyatro ve şan eğitimini Viyana Franz Schubert konservatuarında 1989 yılında tamamladı. Daha sonra ABD’nin Los Angeles şehrinde Cheryl Franklin, M. K. Lewis ve Margie Harber Stüdyo’dan kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. İsviçre televizyonunda ‘Eine Frau für Alfi’ filminde ilk kez başrolde yer alan Gürmen, sonrasında peş peşe Almanya ve Avusturya’da birçok film, dizi ve tiyatro oyununda oynadı. Türkiye televizyonlarında ise ilk defa Kadir İnanır’la birlikte ‘İzmir Çetesi’ adlı dizide izleyici karşısına çıktı. Sonrasında ‘Firar’, ‘Karadayı’, ‘Hatırla Gönül’, ‘Aşk ve Gurur’ ve ‘Ağlatma Anne’ adlı dizilerde rol aldı. Başarılı oyuncunun ekran kariyeri İclal rolünü oynadığı ‘Zemheri’ ile devam ediyor.
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow