hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Çöp Adam Tamer kimdir? Tamer'in hastalığı nedir, kimin hikayesi? Engin Altan Düzyatan nereli, evli mi?

  Çöp Adam Tamer kimdir Tamerin hastalığı nedir, kimin hikayesi Engin Altan Düzyatan nereli, evli mi
  expand

  Çöp Adam dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Tamer karakteri son bölümlere damga vuruyor. Engin Altan Düzyatan'ın hayat verdiği Tamer karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Çöp Adam dizisindeki Tamer hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  STAR TV’de yayınlanan Çöp Adam dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her çarşamba ekrana gelen dizide Engin Altan Düzyatan'ın oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Çöp Adam Tamer hakkında bilgiler...

  Çöp Adam dizisinin Tamer'i Engin Altan Düzyatan kimdir? 

  Çok küçük yaşta bir sürü işte çalışmış, anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakıldıktan sonra orada büyümüştür. Başarılı bir okul hayatı olan Tamer, üniversitede tanıştığı Berrin’le evlenmiş, evliliklerinin ilk yıllarında kızı Damla’yı kucaklarına almışlardır. Çektiği tüm eziyetlere rağmen zorlu hayat şartları Tamer’in içindeki çocuğu susturamamıştır. Tamer, bilgisayar oyunları tasarlayarak hayatını kazanırken, küçük bir şirket kurmuştur. Tasarladığı bilgisayar oyunları dikkat çekmiş ve bir Amerikan şirketi, çok büyük para karşılığında Tamer’in şirketinin yüzde elli birini satın almıştır. Çok sosyal bir insan değil. Suskun, az konuşan zeki bir adam. Zorlu geçen çocukluğunun izlerini taşıyor. Hala bir çocuk gibi kendi kendine oyunlar oynamayı seviyor. Hayatta gerçekten paylaştığı tek şey parası.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow  Engin Altan Düzyatan kimdir?

  Engin Altan Düzyatan, 26 Temmuz, 1979 İzmir doğumlu, Türk oyuncu ve sunucudur.

  Büyük dedeleri Yugoslavya Türklerinden olan Engin Altan Düzyatan, 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne girdi. 2001 yılında mezun olduktan sonra İstanbul'a oyunculuk için geldiği yıllarda Kenter ve DOT Tiyatrosu'nda görev almış, ayrıca Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda bir oyun yönetmiştir. Hazal Kaya ve Naz Elmas ile birlikte Beymen Club'ın 2010 koleksiyonu çekimlerinde yer almıştır.

  Düzyatan, Yeditepe İstanbul, Koçum Benim, Bir Bulut Olsam, Kapalıçarşı, Son, Yol Ayrımı, Cinayet gibi televizyon dizilerinin yanı sıra Cennet, Romantik Komedi 1 ve Romantik Komedi 2, Bir Avuç Deniz, New York'ta 5 Minare, Anadolu Kartalları, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi birçok yapımda yer alan sanatçı Ayrıca 1 Milyon Canlı Para isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır. 2012 yılında Los Angeles Movie Awards'da Bir Avuç Deniz filmindeki performansı ile "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanmıştır. Halen TRT 1'de yayınlanmakta olan Diriliş: Ertuğrul adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow