hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Çöp Adam Yavuz kimdir? Cankat Aydos hangi dizilerde oynadı?

  Çöp Adam Yavuz kimdir Cankat Aydos hangi dizilerde oynadı
  expand

  STAR TV’de yayınlanan Çöp Adam dizisinde Yavuz karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Cankat Aydos, Çöp Adam dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Cankat Aydos kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cankat Aydos, Çöp Adam dizisinin oyuncu kadrosunda Yavuz karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Cankat Aydos hangi dizilerde oynadı?  

  Cankat Aydos kimdir? 

  Nesrin'in hayırsız oğlu. Babasız büyümüş. Nesrin çocuğuna bakabilmek için gece gündüz çalışırken onu ihmal etmek zorunda kalmış. Yavuz'un çocukluğu kimi zaman Nesrin'in çalıştığı evlerin mutfağında, kimi zaman komşu evlerinde kalarak geçmiş. Yavuz kompleksli, tembel, güvenilmez bir adam. Kolay yoldan para sahibi olmak için yapmayacağı şey yok. Çalışmıyor. Gününü sağda solda serserilikle annesinden koparabildiği kadar parayla geçirmekte.

   

  Cankat Aydos 12 Kasım 1992 Ankara doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Cankat Aydos birçok başarılı projede rol almıştır. Cankat Aydos şimdilerde Çöp Adam dizisinde Yavuz karakterini canlandırmaktadır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow