Damla neden yok? Gelinim Mutfakta Damla elendi mi? Gelinim Mutfakta Damla'nın instagram adresi! Damla Senyel kaç yaşında?

A A

07.02.2022 - 02:09 Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta Damla'nın instagram adresi sıklıkla sorgulanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla merak uyandırdı. Kaynanası Nuray hanımla gündem oldu. Yarışmacı henüz nişanlıdır. Peki ama Gelinim Mutfakta Damla kimdir, kaç yaşında? İşte Gelinim Mutfakta Damla'nın eşi, çocukları ve instagram adresi hakkında bilgiler...

Damla neden yok? Gelinim Mutfakta Damla elendi mi? Gelinim Mutfakta Damla'nın instagram adresi! Damla Senyel kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla araştırılıyor. Damla hanımın kim olduğu gündem oldu. Damla'nın sosyal medya adresleri sorgulanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla Senyel sosyal medyayı aktif kullanıyor. 

Yarışmaya yeniden katıldı

Damla Saçıkara, 10 Aralık Cuma günü elenen Pınar Zaloğlu’nun yerine yarışmaya dahil olan isim oldu. Damla Saçıkara (Damla Senyel) “Artık daha tecrübeliyim. Rakiplerimi alt etmeye, bilezikleri almaya geldim!” dedi. 

Gelinim Mutfakta Damla Senyel kimdir?

Damla Saçıkara, 10 Aralık Cuma günü elenen Pınar Zaloğlu’nun yerine yarışmaya dahil olan isim oldu. 2001 yılında doğan Gelinim Mutfakta yarışmacısı Damla aslen Amasyalıdır. Nişanlı ile 4 yıldır sevgili olan Damla Saçıkara 4 Temmuz tarihinde evleneceğini belirtti. Kendisine güvenen Damla Saçıkara'nın kayınvalidesi Nuray hanımdır. Yöresel yemekleri çok iyi biliyor.

DAMLA NEDEN YOK?


Gelinim Mutfakta Damla instagram adresi

Gelinim Mutfakta yarışmasına Damla havalı bir giriş yapmıştır. Songül Karlı'ya elma getiren Damla Saçıkara tarzıyla da dikkat çekiyor.

Nuray Güralp'in oğlu Furkan Güralp'in instagramı yer alıyor. Damla Saçıkara olarak bilinen Gelinim Mutfakta Damla Senyel, instagram hesabı @damlafurkansenyel olarak kullanılıyor. 

Damla, ''Gelinler benim 20 yaşında olduğuma aldanmasın, 40 yıllık ev hanımlarına taş çıkartırım.'' dedi.