hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Damla Sönmez aşk hayatıyla ilgili konuştu

  Damla Sönmez aşk hayatıyla ilgili konuştu
  expand

  Geçtiğimiz aylarda şarkıcı Murat Boz'la adı aşk dedikodusuna karışan Damla Sönmez, Üsküdar'da objektiflere yansıdı. 34 yaşındaki oyuncuya, “Hayatınızda biri var mı?" ve “Aşkta kriterleriniz var mı?" soruları yöneltildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyunculuk kariyerine 16 yaşında başlayan, piyano ve keman eğitimleri de alan Damla Sönmez, St. Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra Paris Sorbonne Üniversitesi’nde başladığı tiyatro eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. 'Gece Gündüz', 'Bir Aşk Hikâyesi', 'Güllerin Savaşı' ve 'Çukur' gibi çok izlenen dizilerde rol alan güzel oyuncu, önceki gece Üsküdar’da yakın arkadaşının ‘Feramuz Pis’ adlı tiyatro oyununu izlemeye gitti. Sönmez, çıkışta muhabirlerin röportaj isteğini kırmadı.

  'Aziz' disizinde 'Dilruba' karakterini canlandıran Sönmez, “Çok güzel bir oyun izledim, herkese tavsiye ediyorum. Set devam ediyor. Tiyatro yapmayı çok özledim. Yeni sezonda belki bir şeyler olabilir tiyatroyla ilgili. Son zamanlarda tiyatroya müthiş bir ilgi var. Bu beni çok mutlu ediyor. Tiyatro sahnesini yaşamak bambaşka bir şey, umarım böyle devam eder" dedi

  "Tatil için planınız var mı?" sorusuna ünlü oyuncu, “Bakalım, ben daha çok sakin yerleri seviyorum. Planlarım anlık gelişiyor ama şimdilik bir tatil planım yok" yanıtını verdi.

  “Yalanı affetmem diye bir açıklamanız olmuştu. Şimdiye kadar affetmediğiniz bir yalan oldu mu?" sorusu üzerine ise Sönmez, gülerek, “Ben kaçayım artık arkadaşlar" şeklinde konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  “Hayatınızda biri var mı?" sorusu da yöneltilen Damla Sönmez “Bir şey yok olsa zaten sizden kaçamayacağız gibime geliyor" ifadelerini kullandı. “Aşkta kriterleriniz var mı?" sorusuna ise “Arkadaşlar ben artık gideyim. Bu sorulara benden cevap alamazsınız. Ayağınıza sağlık" demekle yetindi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow