Defne Samyeli: Daha paylaşacağım fotoğraflar var!

Defne Samyeli: Daha paylaşacağım fotoğraflar var!

Defne Samyeli: Daha paylaşacağım fotoğraflar var!

Eski haber spikeri Defne Samyeli, şimdilerde şarkıcı kimliğiyle adından sıkça söz ettiriyor. Son dönemde yeni şarkısı 'Abidin' için çektiği kliple eleştiri oklarının hedefi olan ünlü isim, geçtiğimiz hafta tatile çıkıp stres attı. İstanbul'a döndükten sonra Bebek'te bir mekanda görüntülenen Samyeli, 'tatil' sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda sözü Sibel Algan’a, müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait ‘Abidin’ parçasını sevenleriyle buluşturmuştu. Yeni eseriyle ilgili olarak ise “'Bundan sonra hiçbir şeyi kafama takmayacağım’ diyenleri dansa davet ediyorum. Tek bildiğim şey de bizi müzik kurtaracak” açıklamasını yapmıştı.

Bir dönem oyunculu olarak kamera karşısına geçen, son dönemde ise müzik kariyeriyle ön planda olan eski haber spikeri, sonraki günlerde Etiler'de bir mekan çıkışı objektiflere yansımıştı. İlk şarkısına çektiği klipte adeta avuç avuç çikolata yediği sahnelere sosyal medyada yorum yağan ünlü şarkıcıdan, olumsuz mesajlara cevap gelmişti.

 

Elleriyle çikolata yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, söz konusu eleştirilere şu ifadelerle sert çıkmıştı:

Benim çikolata yememde ne varmış? Çikolata yemiyor mu insanlar, ben yiyorum. Canım sıkıldığı zaman özellikle daha çok yemek yiyorum. 'Duygusal yiyicilik' diye bir şey var. Bu bir gerçek. Bir klibin orasına burasına bakıp, onunla ilgili yapılan yorumlar sahibine aittir. Kim ne gözle izliyorsa ona göre yorum yapar. 'Teşhirci' ne demek? Hangi gözlükle insanlar bakıyorsa ona göre bir yorumda bulunuyorlar. Kimin teşhirci olduğuna bununla ilgili yorum ifade eden kişi karar veremez ki! Kime göre, neye göre kimin teşhiri? Bana göre değil, nokta. Ben bildiğim yolda ilerlerim her zaman.

Tüm bunların ardından geçtiğimiz hafta Bodrum'a tatile giderek stres atan ünlü isim, önceki gün Bebek'te yer alan bir mekandan çıkarken kameralara yansıdı. 50 yaşındaki Samyeli, basın mensuplarının sorularını yanıtlamak istemediğini dile getirdi; ancak, "Tatil nasıl geçti?" sorusuna kayıtsız kalamadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Defne Samyeli, "Çok güzeldi, yeni döndüm. Daha paylaşacağım fotoğraflar var!" diyerek aracı ile oradan ayrıldı.

 

Öte yandan 1991'de katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olan, formda görüntüsü ile yıllara meydan okuyan ünlü isim; önceki aylarda konuyla ilgili, "Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma etkilerini hissetmiyorum bile. Bu nedenle yaş konusu endişe boyutunda gündemimde değil. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni tecrübelerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki korku değil hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, zaman neredeyse duruyor. Anlıyorum ki çok kişiye bu anlamda faydam dokunacak, bir ilham kaynağı olduğumu görüyorum; kadınlar ve genç kızlar bana her ulaştıkları platformda bunu bana söylüyorlar" şeklinde konuşmuştu.