hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Defne Samyeli'den yeni pozlar

  Defne Samyeliden yeni pozlar
  expand

  Şimdilerde oyunculuk ve şarkıcılık yapan eski haber spikeri Defne Samyeli, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yeni fotoğraflarını peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu. Yıllara meydan okuyan fit fiziğiyle dikkat çeken ünlü isim, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçtiğimiz yıl Kuruceşme’de bir mekanda sahne alan Samyeli, mekan çıkışı alkollü olmasına rağmen direksiyon başına geçmişti. Trafik kontrolü sırasında alkolmetreye üfleyen Defne Samyeli'nin yasal sınırların üzerinde alkollü olduğu tespit edilmişti. Bunun üzerine polis çevirmesiyle neye uğradığını şaşıran Defne Samyeli’nin ehliyetine, altı aylığına el konulmuş ve şarkıcıya ayrıca 1339 lira para cezası kesilmişti.

  Defne Samyeli, önceki hafta ise Armutlu'da yer alan bir mekan çıkışında görüntülenmişti. Alkollü araç kullandığı için ehliyetini kaptıran Defne Samyeli, "Bir yanlışlık olmuştu. Ben ehliyetimi geri aldım" açıklamasını yapmıştı. Muhabirlerin aşk hayatı ile ilgili sorularını ise yanıtsız bırakarak, "Biliyorsunuz ki bunları konuşmuyorum ve konuşmayacağım" demişti.

  50 yaşındaki Defne Samyeli, geçtiğimiz haftalarda kızı Deren Talu'nın sevgilisi Baran Tınaz ile objektiflere takılmıştı. Tınaz ile sohbet ettiklerini söyleyen ünlü isim, basın mensuplarının; "Hem oyunculuk, hem şarkıcılık. Halk sizce hangisini seviyor?" sorusuna, "Siz hangisini seviyorsunuz? Ben yapabildiğimi yaparım, takdir onların takdiri. Bilemem onu ben" cevabını vererek gülmüştü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Kızı Deren Talu'nun Baran Tınaz ile de ilişkisi hakkında da konuşan güzel şarkıcı, gazetecilerin "Kayınvalide olmaya hazır mısınız?" sorusuna gülerek; "Benim kızım daha çok genç aslında. Ben onun yaşındayken o vardı. Hayat bana ne getirecekse ben bekliyorum yani. Güzel de bir beraberlikleri var, önemli olan birbirlerine olan sevgi ve saygıdır" açıklamasını yapmıştı.

  Defne Samyeli, kendi aşk hayatıyla ilgili ise "Romantik meselelerden dolayı çok üzülmemek lazım. Benim kalbim aşka hâlâ açık. Bakalım, eğer bir durum olursa ilerleyen zamanda zaten bilginiz olur" ifadelerini kullanmıştı.

   

  Ünlü isim, son olarak aktif bir şekilde kullandığı, 861 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni pozlarını paylaştı. Ten rengi, tül ve taşlardan oluşan elbisesiyle kamera karşısına geçen Samyeli, konser öncesi çekilen fotoğraflarını peş peşe yayınladı.

  Fit fiziğiyle dikkat çeken Samyeli, kısa sürede 4 bine yakın beğeni alan gönderisinin yorumlarını sınırlandırması dikkatlerden kaçmadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow