hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Deha Bilimlier'in eşi kimdir? Aslı Bilimlier kaç yaşında, mesleği ne?

  Deha Bilimlierin eşi kimdir Aslı Bilimlier kaç yaşında, mesleği ne
  expand

  Şarkıcı Deha Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu'nun aşk yaşadığı iddia edilmişti. Deha Bilimlier'in karısı Aslı Bilimlier'den yeni bir hamle geldi. Aşk iddialarına Demet Akalın da yorum yaparak dahil olmuştu. Aslı Bilimlier, Deha'yı evden kovdu. Peki ama Aslı Bilimlier kimdir, instagram adresi nedir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkıcı Deha Bilimlier’in eşi Aslı Bilimlier merak uyandırdı. Deha'nın sahne aldığı mekanda kendisini dinlemeye gelen modacı Gülşah Saraçoğlu’yla aldattığı iddia edildi. teve2’de ekrana gelen “Magazin Masası”nda Esin Övet, olayla ilgili Bilimlier’le telefonla konuştuğunu ve  “Şehir dışındaydım ve dün döndüm. Aslı, beni evden kovdu. Eve gidemiyorum. Sokaktayım. Olanlara üzülüyorum, kendime de... Arada harcanıyorum.” cümlelerini belirttiğini dile getirdi. Peki ama Aslı Bilimlier kimdir? 

  Aslı Bilimlier kimdir?

  Aslı Bilimlier avukattır. Deha'nın da bir dönem avukatlığını yaptığı belirtildi. Deha ile evliliğinden 3 çocuğu bulunan Aslı Bilimlier'in iki kızı bir oğlu bulunuyor. 

  Deha Bilimlier kimdir?

  Deha Bilimlier, 4 Haziran 1983 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra müziğe yöneldi ve 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı bir reality show ile Türkiye'de tanınan bir isim haline geldi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow