hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Deliha oyuncuları! Deliha 2 nerede çekildi? Deliha 2 oyuncuları kimler? Deliha 2 konusu ne?

  Deliha oyuncuları Deliha 2 nerede çekildi Deliha 2 oyuncuları kimler Deliha 2 konusu ne
  expand

  STAR TV'de bu akşam Deliha 2 filmi yayınlanıyor. İzleyiciler Deliha 2 filmi hakkında bilgileri araştırıyor. Peki ama Deliha 2 filmi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? İşte Deliha 2 filminin çekim yeri ve konusuyla ilgili bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yönetmenliğini ve senaristliğini Gupse Özay'ın üstlendiği Deliha 2 filmi 11 Ocak 2018'de vizyona girmişti. Deliha 2 filmi bu akşam SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Peki ama Deliha 2 filminin oyuncuları kimler?

  Deliha 2 filmi oyuncuları kimler?

  Deliha 2 filminin oyuncu kadrosunda; Gupse Özay, Eda Ece, Ali Çelik, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar Fatma, Aksel Bonfil, Mert Öner, Fatih Özkan, Özlem Akınözü, Mehmet Er, Şeyma Gökşenli, Caner Alkaya, Ali Atlan, Hüseyin Elçi, Erol Serçe, Betal Özay gibi isimler yer alıyor.

  Deliha 2 konusu ne?

  Deliha 2 filminin konusu merak ediliyor. Deliha 2, aşk hayatında umduğunu bulamayan, pusulayı bu sefer de kariyer hayatına çeviren Deliha’nın yaşadığı maceraları konu ediyor. Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha için her şey kötüye gidiyormuş gibi görünmektedir. Ancak Zeliha’nın şansı bir gün sonunda döner ve çok şık bir restoranda işe kabul edilir. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?

  Deliha 2 nerede çekildi?

  Deliha 2 filmi Muğla'da çekilmiştir. Muğla'nın 13 ilçesinden birisi olan Köyceğiz'e bağlı Döğüşbelen köyünde satın alınan çiftlikte çekildi

   

   

   

     Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow