hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Demet Akalın'dan yeni şarkısını beğenmeyen Işın Karaca'ya yanıt! 'Keyfim için çıkardım'

  Demet Akalından yeni şarkısını beğenmeyen Işın Karacaya yanıt Keyfim için çıkardım
  expand

  Işın Karaca, bir dönem yakın arkadaş olduğu Demet Akalın'ın yeni şarkısı 'Bana Yolla'yı dinlediğini ama beğenmediğini açıkladı. Karaca'nın yorumuna sinirlenen ünlü popçu, isim vermeden meslektaşına sert bir göndermede bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde "Bana Yolla" isimli yeni şarkısını dinleyicilerin beğenisine sundu. '2. Sayfa' programına konuk olan Işın Karaca, "Bu aralar konuşmuyoruz" dediği Akalın'ın şarkısını beğenmediğini söyledi. Bu açıklama üzerine tartışmanın fitili ateşlendi.

  "ŞARKIYI BEĞENMEDİM, DEMET'TEN BEKLENTİM YÜKSEKTİ"

  Işın Karaca, "Arkadaşın Demet Akalın'ın Bana Yolla şarkısını mı dinlemedin mi?" sorusuna, "Dinledim, beğenmedim. Konuşmuyoruz bu aralar. Niye olduğunu da bilmiyorum. Demet'ten beklentim yüksekti. Hit şarkıları belirleyen bir görevi var Demet'in, o görevi sallamayacaksın. 30 yıldır ünlü kendisi. Bir kendimize gelelim. O kendi toparlar şimdi. Demet'le anne olduktan sonra kavga etmeme kararı almıştık. Ben onun kötü gün dostu olmayı tercih ediyorum" ifadelerini kullandı.

  "UNUTMAYIN İÇİME DOĞAR"

  Akalın, meslektaşının sözlerinin ardından "Benden bir şey saklayabileceğine inanan herkesi tebrik ederim ama unutmayın içime doğar" yazılı bir fotoğraf paylaşıp, "Her şey tam da böyle. Çok temiz, çok güzel kalbimiz var çünkü" notunu düştü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "BİZ MİLLETİN OLMAYAN ŞARKILARINA ÇOK GÜZEL DEDİK"

  Daha sonra konuyla ilgili bir yoruma cevap veren ünlü şarkıcı, "Oh keyfim için çıkardım, oh canım sağ olsun. Biz milletin yıllardır olmayan şarkılarına 'çok güzel' dedik ama fake hesaplardan hiç geçirmedik" şeklinde sitemkar bir paylaşım yaptı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow