magazin haberleri

Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir'in ayrılık nedeni ortaya çıktı

Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir'in ayrılık nedeni ortaya çıktı

Oyuncu Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir’in sosyal medyada birbirlerini takipten çıkarması ayrılık söylentilerine neden olmuştu. Çıkan haberleri doğrulayan Demet Özdemir, ilişkinin bitme sebebini açıkladı.

Oyuncu Demet Özdemir, bir süredir meslektaşı Seçkin Özdemir ile ilişki yaşıyordu. İkili, geçtiğimiz günlerde ailelerini tanıştırmış ve evlilik hazırlıklarına başlamıştı. Ancak çiftten hayranlarını üzecek bir haber geldi. İkili, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Demet Özdemir, sosyal medya hesabından Seçkin Özdemir ile olan fotoğraflarını kaldırdı ve Özdemir'i takipten çıkardı.


Hemen ardından Seçkin Özdemir de güzel oyuncuyu takip etmeyi bıraktı ve fotoğrafları sildi. Ayrılık nedeni ise çok geçmeden belli oldu. İlişkinin bitme nedeni; Demet Özdemir'in setlerden ve çekimlerden sevgilisi Seçkin Özdemir'e zaman ayıramaması. Seçkin Özdemir, Demet Özdemir'in kendisine zaman ayıramamasından dolayı ilişkiyi noktaladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Demet Özdemir, “Yoğunluktan görüşemiyorduk. Başka bir sorun yok! Başka bir aşk da yok. İhanet veya aldatma da söz konusu değil” dedi. 8 Böylelikle birkaç ay önce başlayan aşk sona erdi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS