hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Deniz, Ateş'ten intikamını aldı!

  Deniz, Ateşten intikamını aldı
  expand

  Kanal D'nin yeni dizisi Kraliçe 24 Mayıs Çarşamba akşamı 9. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi başarı isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisi, hayatları bir günde alt üst olmuş bir ailenin “köklerine tutunarak yeniden var olma” hikayesi anlatıyor. Kraliçe dizisini 10. bölümde yaşananlar haberimizde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gaye sayesinde Ateş'e İngiltere'den teklif geldiğini öğrenen Türk basketbol kulüpleri bir anda Ateş'e teklif yağdırmaya başladı. Ateş'in menajeri durumu Ateş'e anlatınca keyfi yerine geldi.

  Aslan'ın kendi çocuğu olmadığını öğrenen Ali ilk evi terk etti. Sinirlerini sakinleşen Ali, koşa koşa okula gidip Aslan'ı aldı. Eve Aslan ile gelen Ali, Narin'i evden kovdu.

  Yaşananları gurur meselesi haline getiren Narin, soluğu Ziya'nın yanında aldı. Ziya ile birlikte plan yapan Narin, karakola gidip Ali ve ailesinden şikayetçi oldu.

  Ateş ve Gaye arasındaki ilişkiden net bir şekilde emin olan Deniz, önce avukata gidip Ateş'ten boşanacağını ve elindeki her şeyi alacağını söyledi. Akşam Gaye'ye Ateş ile birlikte yemeğe giden Deniz, yol boyunca Ateş'in söylenmesini çekti. Zoraki yemeğe giden Ateş, Deniz'in Gaye ve Ateş'e olan sorularıyla zor anlar yaşadılar.

  Gaye'ye ev hediyesi olarak verdiği saate ses ve kamera cihazı yerleştiren Deniz, yemeğin ortasında kalkıp Ateş ve Gaye'nin kendi aralarında sohbet etmesini sağladı. İkilinin telefondan konuşmasını izleyen Deniz, delil toplamaya başladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Narin'in karakola şikayete gittiğini avukattan öğrenen Zeynep, Selim'den yardım istedi. Selim, Ali ve Aslan'a evinin kapılarını açtı. Sonunda Ali'nin Aslan'ı kaçırdığı yeri bulan Narin, polislerle birlikte baskın yaparak zorla Aslan'ı babasından aldı.

  Gaye'nin evine yerleştirdiği gizli kamera sonunda Deniz'in işine yaradı. Ateş, Gaye ile oğulları hakkında tartıştığı anı kayıt altına aldı. Ateş'in yeni anlaşmasını kutladığı geceyi organize eden Deniz, misafirlerine hoş geldiniz konuşması yaptıktan sonra Ateş ve Gaye'nin yasak aşkını da video ile misafirlere izletti. Olayı önceden sezen Gaye, Ateş'i uyarmak için yanına gittiğinde geç kalmıştı. Videoyu gören Ateş ne yapacağını bilemedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow