Didem Kınalı'dan Hande Erçel açıklaması

Didem Kınalı'dan Hande Erçel açıklaması

Didem Kınalı'dan Hande Erçel açıklaması

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in sunduğu eğlence programı 'İbo Show'da dans performanslarıyla tanınan oryantal Didem Kınalı, son dönemde solistliğe geçiş yaparak çeşitli mekanlarda sahneye çıkmaya başladı. Önceki gün Etiler'de sahne alan Kınalı, geçtiğimiz haftalarda Hande Erçel'e yaptığı eleştiriler hakkında açıklama yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oryantallikten solistliğe geçiş yapan Didem Kınalı, geçtiğimiz gece Etiler'deki bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesinde gazetecilerle bir araya gelerek şöyle konuştu:

Sahnemiz var bu gece. Son sürat devam ediyoruz. Sesimin daha çok arabeske kaçtığı söyleniyor ama bakalım. Ben arabesk de yaşamam aslında günlük hayatımda. Bir yandan özel günlerde özel sahnelere giderek oryantallik yapan Didem, bir yandan da sahne almaya devam ediyor.

 

Muhabirlerin "Dansözlüğü bırakacağınızı söylemiştiniz ama hala bazı yerlerde çıkıyorsunuz. Bırakma düşünceniz mi değişti?" sorusuna yanıt veren Didem Kınalı, "Artık ne yaptığımı şaşırdım. Oryantal miyim? Şarkıcı mıyım? Ben de şaşırdım. 24 yıl yaptım oryantallik artık yeter. Çok güzel bir noktada bıraktım diyebilirim. Özel günlerde sevdiğim insanlar davet edince bazen kıramıyorum ve gidiyorum. Onun haricinde ise ben artık şarkı söylerken dans ediyorum. Şarkıcılık ile devam edeceğim" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz haftalarda Hande Erçel'in oyunculuğu hakkında eleştirilerde bulunan Kınalı, "Önce bir altını çizmek istiyorum. Hande Erçel'in takipçileri çok fazla, bir de popüler. Niye popüler onu da anlamış değilim. Sebebini de bilmiyorum. Oyunculuk sıfır, yok yani. Affına sığınıyorum güzel kız. O kadar. Hande Erçel, Serenay Sarıkaya gibilerin oyunculuklarını beğenmiyorum" şeklinde konuşmuştu.

 

Bu eleştirileri sorulan ünlü isim, "Ben güzellik olarak beğeniyorum. Buna lafım yok ki. Oyunculuğunu beğenmediğimi söyledim sadece. Sadece de ben beğenmiyor değilim ki. Sosyal medyaya bakıyor herkes ama yorumları görmezden geliyorlar" dedi ve ekledi:

Birçok kişi benimle aynı fikirde. Kötü bir şey söylemedim ki. Sinema tiyatro sanatçıları da söylüyor bunu. Sinema sektörünü de çok bilmiyorum ama fikri vardır ya herkesin, ben de çoğunluğa katılıyorum.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber