hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Didem Soydan'ın eski sevgilileri! Erdi Erdoğan, Can Bonomo... Didem Soydan'ın aşk itirafı kime?

  Didem Soydanın eski sevgilileri Erdi Erdoğan, Can Bonomo... Didem Soydanın aşk itirafı kime
  expand

  Didem Soydan'dan gelen itiraf niteliğindeki sözler dikkat çekti. ''Hala aşığım, ailesi var...'' diye konuşan Didem Soydan'ın açıklamaları Can Bonomo'yu akılları getirdi. Can Bonomo'dan ise ''Ağla şimdi sonsuza kadar'' cümleleriyle manidar bir paylaşım geldi... Peki ama Didem Soydan'ın sevgilileri kimlerdi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir Youtube kanalına konuk olan Soydan, eski bir sevgilisine hâlâ aşık olduğunu ancak aşık olduğu kişinin ailesi olduğu için isim vermeyeceğini söyledi. Akıllara bir dönem aşk yaşadığı Erdi Erdoğan ve Can Bonomo geldi.

  Hürriyet'in haberine göre; 

  Melis İşiten'in youtube programına katılan Didem Soydan, dikkat çeken açıklamada bulundu.

   “AŞIK OLDUĞUM KİŞİ HÂLÂ AYNI”

  Soydan, eski aşkıyla ilgili “Aşık olduğum tek bir kişi var, hâlâ da ona aşığım. Aşık olduğum kişi hâlâ aynı. İsmini veremem çünkü kendisinin ailesi var. Ben her ilişkimi onunla kıyaslıyorum. Ve hiçbir ilişkim onun önüne geçmedi. İlişkilerimdeki insanlar da bunu bildi. Ben çocuk sahibi olmak hiçbir zaman istemediğim için de ilişki sürmedi” ifadelerini kullandı.

   Takipçileri sosyal medyada Soydan’ın bahsettiği kişinin müzisyen Can Bonomo olduğunu yazdı.

  AĞLA ŞİMDİ SONSUZA KADAR
  Bu itirafın ardından CanBonomo'dan manidar bir paylaşım geldi: Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından" Ağla şimdi sonsuza kadar " şarkısını paylaştı. 

  Didem Soydan'ın sevgilileri kimlerdi?

  Didem Soydan'ın akıllara gelen iki sevgilisi var: 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Didem Soydan, şarkıcı Can Bonomo ile magazin gündemine oturan ve herkesin özendiği bir aşk yaşamıştı ancak onunda sonu gelmiş çift ayrılmıştı. Didem Soydan, uzun süre kimseyle anılmamıştı ve bu süre zarfında New York'ta yaşamıştı. Didem Soydan aşk orucunu bozdu ve Erdi Erdoğan'la yeni bir aşka yelken açtı. Daha sonra hızını alamadı ve sevgilisiyle yeni bir hayata imza attı.

  Geçtiğimiz günlerde yeni aşkı ile ilk fotoğrafını paylaşan Didem Soydan, Erdi Erdoğan'la yeni bir aşka yelken açan Didem Soydan, sevgilisiyle Cihahgir'de eve çıktı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow