hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  'Dilek Taşı' 3'üncü bölümden nefes kesen fragman! Mustafa Yılmaz artık Rona köşkünde

  Dilek Taşı 3üncü bölümden nefes kesen fragman Mustafa Yılmaz artık Rona köşkünde
  expand

  Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, senaryosunu Can Sinan kaleme aldığı, büyük başarı yakalayan Kanal D dizisi 'Dilek Taşı', 21 Eylül Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Diziden yayınlanan iki tanıtım seyircinin merakını iyice attırdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başına gelen tüm talihsiz olaylara ve acılara sadece kızına kavuşmak için göğüs geren Mustafa Yılmaz, firar etmiş ve kızı Cemre’ye kavuşmuştu. İkinci bölümün finalinde ekrana gelen bu görüntüler izleyicileri gözyaşlarına boğmuş, herkesin yüreğine dokunmuştu.

  Mustafa Yılmaz’ın hayatı asıl şimdi değişmeye başlar. Rona köşküne gizlice yerleşen Mustafa’nın, burada ne kadar kalacağı ve neler yaşayacağı şimdiden merak konusu oldu.

  Fabrikayı basarak hesap soran Mustafa amacına ulaşabilecek mi? Rona köşkünde saklanan Mustafa’yı gören Sinan, bunu babaannesine söyleyecek mi? Macide’nin Rüçhan ile ilgili planı ne? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde izleyiciyle buluşacak.

  Dilek Taşı’nın üçüncü bölümünde; Macide’nin eşi, Rona Ailesi'nin babası Harun Rona da ilk kez izleyici karşısına çıkacak.

  Dizide Amerika’da olduğuna değinilen Harun Rona’ya, ünlü oyuncu Ahmet Mark Somers hayat verecek. Harun’un ayağının tozu ile "Cemre bundan sonra benim himayemde!" demesi hikâyenin gidiş hattına dair merakı iyice arttırıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

  Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Dilek Taşı dizisi, yeni bölümü ile 21 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow