magazin haberleri

Diriliş Ertuğrul’un devamı Kuruluş Osman 1. bölümünü yayınlayacak

Diriliş Ertuğrul’un devamı Kuruluş Osman 1. bölümünü yayınlayacak

Kuruluş Osman dizisi ilk bölüm fragmanı merakla beklenen projenin birinci bölümünde yaşanacakları gösterdi. Kayı Obası’nda meydana gelecek olayların anlatılacağı ilk bölümde gözler Burak Özçivit’in canlandıracağı Osman karakterinde olacak. Peki, Kuruluş Osman 1. Bölümde neler olacak ve dizinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alacak?

Kuruluş Osman fragman videosu ilk bölümde Osman’ın gösterdiği kahramanlığı aktaracak. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacak proje yeni sezonda farklı bir kanalda ekrana gelecek. İşte dizinin ilk bölümünde yaşanacaklar ve projenin oyuncuları…


KURULUŞ OSMAN FRAGMAN VİDEOSUKURULUŞ OSMAN 1. BÖLÜM ÖZETİ


Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.


KURULUŞ OSMAN DİZİSİ OYUNCULARI


Projenin oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimler ve canlandıracakları karakterler ise şöyle; Burak Özçivit (Osman), Nurettin Sönmez (Bamsi), Ragıp Savaş (Dündar), Saruhan Hünel (Alişar), İsmail Hakkı Ürün (Samsa), Ayşegül Günay Demir (Zöhre), Alma Terziç (Sofia), Emre Basalak (Gündüz), Abdül Süsler (Kalonoz), Eren Hacıhasanoğlu (Batur), Özge Törer (Bala Hatun), Buse Arslan Akdeniz (Aygül), Aslıhan Karalar (Burçin), Uğur Arslan (Nizameddin), Açelya Özcan (Ayşe Hatun) ve Yiğit Uçan (Boran).


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS