hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aile dizisinde evlatlık kim? Evlatlık olan Cihan mı, Aslan mı?

  Aile dizisinde evlatlık kim Evlatlık olan Cihan mı, Aslan mı
  expand

  Show TV'de yayınlanan Ay Yapım'ın bu yılki dizilerinden olan "Aile" 11. bölümünde izleyen herkesin dikkat çeken sıcak bir gelişme oldu. Bu gelişme sonrası dizinin sevenlerinde büyük merak uyandırdı. Soykan ailesinin, bir oğlunun evlatlık oğlu olduğu gerçeği ortaya çıktı. Peki, Aile dizisinde evlatlık kim? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı Aile dizisiyle ilgili "Aile dizisinde evlatlık kim?" sorgulamaları hız kazandı. Salı akşamları ekrana gelen Aile dizisi sezon finaline hazırlanıyor. 12. bölümü ile ekrana gelen sevilen dizi, önümüzdeki hafta sezon finali yapacak. Sezon finali öncesinde dizide yaşanan gelişme sosyal medyada gündem oldu.

  AİLE DİZİSİNDE EVLATLIK KİM?

  Devin karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya, Aslan'ın büyükannesi ile konuşuyor ve evlatlık olduğunu öğreniyor. Alzheimer hastası olan Aslan'ın babaannesi Seher, Devin'i gelini Hülya zannederek 'Sen sadece Azrail'in geldiği gün dua okumaz mısın Hülya? Her şey o bebekle başladı. Her şeyin sebebi o bebek. Devin ile konuşmaya devam eden Seher, 'Öyle olmadı. O bebeği kendin seçtin. Yapma dedim. Yaptın. Bu günah yüzünden Azrail peşimizi bırakmıyor.' dedi. Devin'in 'Kim bu bebek anne?' demesi üzerine Seher 'Sen de çok sevdin değil mi Hülya evlatlığını?' dedi.

  Aile dizisinde evlatlık kim Evlatlık olan Cihan mı, Aslan mıAile dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı. İlyas Koruzade, oğlu Serhat'ın ölümüne Aslan Soykan'ın sebep olduğunu öğreniyor ve intikam için harekete geçiyor. Hülya Soykan'a "İki oğlundan birini tercih et" diyor.  Hülya Soykan'ın en kritik anda bir seçim yapması gerekti ve Cihan ile Aslan arasında bir karar verdi. Anne Hülya'nın Cihan'ı seçmesi ve Aslan'dan vazgeçmesiyle Aslan'ın evlatlık olduğu iddiaları güçlendi. Konuşma sonrasında bölümün bitmesiyle cevaplar önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölüme kaldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AİLE DİZİSİ 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow