Arka Sokaklar 388. bölümde ekip kaçırılan Onur’un peşine düşüyor!- Canlı izle

A A

10.02.2016 - 10:26 Son Güncelleme:

Arka Sokaklar serüvenlerine yenisini ekleyerek yeni polisiye aksiyonlar yaşatmaya devam ediyor. Kanal D'nin sevilen dizisinde bu hafta izleyiciyi ne gibi sürprizler bekliyor? Dizi kahramanlarımız bu sefer Timur ve adamlarını yakalayabilecekler mi? Ekip ayrıca Sancar'ın peşine de düşer. Bu bölümde fidye için kaçırılan Onur'u kurtarmak için neler yapılacak? Aksiyon sahneleriyle dolu ve heyecanın dorukta olduğu son bölümde yaşananlar... İşte Arka Sokaklar son bölümden detaylar haberimizde...

Arka Sokaklar 388. bölümde ekip kaçırılan Onur’un peşine düşüyor!- Canlı izle

Arka Sokaklar dizisi soluksuz maceralarıyla ekranları renklendirmeye devam ediyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Arka Sokaklar'ın Cuma akşamı yayınlanacak bölümünde yine aksiyon doruğa çıkacak. İşte Arka Sokaklar 388. bölümden detaylar..

Ekip, Fidye İçin Kaçırılan Onur’un Peşine Düşüyor…

 Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” Cuma akşamı yeni bölüm ile ekrana geliyor.

 Savcılık emri üzerine, ekip bir falcı baskınına gider. Falcı Serkan, fal baktığı insanlardan şantajla para sızdırmaktadır. Mesut, Selin, Ali, Volkan ve Arda tarafından yapılan baskında, Falcı Serkan’ın kasasından bir eser çıkar. Yapılan incelemeye göre, 18.yüzyıla ait nadide bir Osmanlı eseridir. Akabinde Falcı Serkan sorguya alınır.

Bahattin, eşi Aynur ve oğlu Onur ile birlikte yaşayan, Doğu kökenli zengin bir iş adamıdır. Oğlu Onur fidye için kaçırılmıştır. Bahattin istenilen miktar parayı hazırlayıp oğlunu kurtarmaya gider. Nusret’in adamlarından Yalçın ile buluşur. Ancak bu buluşmada silahlar konuşur, Bahattin yaralanır Yalçın kaçar. Olay ekibimize intikal eder. Ali, Selin, Volkan ve genç polisler olay yerine gelip Bahattin’in ifadesini alırlar. Bahattin hala Onur’un kaçırıldığını söylemese de Aynur durumu açık eder. Nusret hücrenin başkanıdır. Sancar artık Nusret ile birlikte çalışmaktadır. Nusret’in adamları Yalçın, Şener ve Kadir’de bu örgütün içerisindedir. Onur, Nusret’in adamı Kadir’in elindedir. Ekip, Onur’u bulmanın, aynı zamanda da Sancar’ın nerede olduğunun peşine düşer. 

Arka Sokaklar 388. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 387. Bölüm Özeti

Ekip, Rıza Baba önderliğinde Timur’u kesin olarak yakalamanın peşine düşüyor! 

Timur’un polis memurlarını araç içinde patlatarak öldürmesi tüm emniyet teşkilatını bir kez daha ayağa kaldırmasına sebep olur. Arif Müdür ve Rıza Müdür, Valiliğe toplantıya çağırılır.

Rıza’ya bir süre daha mühlet verilir. Timur işini en kısa sürede çözemez ise daha önce işleme konulmayan emeklilik dilekçesinin işleme konulacağı tehdidi ile toplantı sonlanır.Rıza, Arif’ten bu konuşmayı ekibin duymamasını ister.

Timur, Aytek ve Kunduz ile şehit düşen polis haberlerini izleyip, Ceylan’ın intikamını almanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sancar örgütten adamları Soner ve Erkan ile görüşür. Yeni görevlerini verir. Bir süre Soner ve Erkan’da Timur için çalışacaktır.