hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Arka Sokaklar Engin öldü mü? Arka Sokaklar yeni bölüm özeti.. İlker İnanoğlu diziden ayrıldı mı?

  Arka Sokaklar Engin öldü mü Arka Sokaklar yeni bölüm özeti.. İlker İnanoğlu diziden ayrıldı mı
  expand

  Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar Cuma akşamı heyecan dolu bölümüyle ekranlara geldi. Dizisinin sonunda Engin'in namlunun ucuna gelmesi ve yeni bölüm fragmanında tabut fotoğrafının yer alması Engin öldü mü? Sorgulamalarını hızlandırdı. İşte Arka Sokaklar son bölüm özetine dair detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Her cuma ekranlarda fırtınalar estiren Arka Sokaklar'ın 4 Şubat tarihli son bölümünde Rıza Baba'nın önderliğinde ekibin büyük bir operasyona katılması heyecan dolu anlara neden olurken, Engin'i bekleyen büyük tehlike ekranlara damga vurdu. Oğlu ile anne ve babasının mezarını ziyarete giden Engin'in namlunun ucuna gelmesi ve yeni bölüm fragmanında tabut sahnesi ölümünü güçlendirdi.

  ARKA SOKAKLAR ENGİN ÖLDÜ MÜ?

  Kanal D ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan Arka Sokaklar'da bu hafta ekibin bir aşiret lideri hayatını kaybetmesi ile tehlikeli bir operasyona girişmesi dikkat çekti. Dizinin final anında ise Engin'e silah çekilmesi merak uyandırdı. Heyecanlı anların hemen ardından yayınlanan Arka Sokaklar 614. yeni bölüm fragmanında Engin'in şehit olarak tabutunun taşınması şoke etti.

  ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  4 Şubat 2022 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 613. Bölümünde ekip, Rıza Babanın önderliğinde büyük bir operasyon düzenliyor. Yeniden bir araya gelen ekibimizi yeni görevler beklemektedir. Bir aşiret liderinin hayatını kaybetmesi ekibimizi tehlikeye atacaktır. Selin ve Mesut birlikte yaşamaya başlamıştır. Evlilik hayatlarında her şey yolunda giderken çalan kapı zili tüm huzurlarını kaçıracaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Metin’in bekar olmasına üzülen Nazike mahalleden tanıdığı bir kızı Metin ile tanıştırmaya karar verir. Metin yapılan bu emrivakiden hoşlanmaz. Nazike ertesi gün eve geldiğinde ummadığı bir manzarayla karşılaşacaktır.

  ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

  Rıza Baba ve ekip, mezarlığa geldiklerinde Engin Müdürün cansız bedeniyle karşılaşıyorlar. Aşiret liderinin yolladığı Ukraynalı tetikçi kadın, son bölümde silahını ona doğrultmuştu. Engin Müdür için tüm ekip arkadaşları cenazede hazır bulunur. Rıza Babanın onun için kurduğu duygusal cümleler herkesi duygulandırır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow