Asla Vazgeçmem 51. yeni bölüm 2. fragmanı heyecan dorukta! - izle

Asla Vazgeçmem 51. yeni bölüm 2. fragmanı heyecan dorukta! - izle

Asla Vazgeçmem 51. yeni bölüm 2. fragmanı heyecan dorukta! - izle

Asla Vazgeçmem 51. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Perşembe akşamları yayınlanan ve büyük ilgi ile takip edilen dizi Asla Vazgeçmem büyük bir merakla bekleniyor. Helikopter kazası geçiren Yiğit, kazadan kurtulup eve dönüyor. Eve döndüğünde ise büyük bir şokla karşılaşıyor! İclal’in dolduruşuna gelen Mert babasını görmek istemiyor. Asla Vazgeçmem dizisi yeni bölümde yine izleyenleri hayrete düşürecek. Peki 51. yeni bölümde başka neler yaşanacak? Asla Vazgeçmem nefes kesen yeni bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de Show TV'de! İşte Asla Vazgeçmem son yayınlanan yeni bölüm fragmanları ve ayrıntılar...

Show TV’nin başarılı dizisi Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanlarını yayınladı! Helikopter kazası geçiren Yiğit, kazadan kurtulup eve dönüyor. Eve döndüğünde ise büyük bir şokla karşılaşıyor! İclal’in dolduruşuna gelen Mert babasını görmek istemiyor. Asla Vazgeçmem 51. yeni bölümde neler olacak? Asla Vazgeçmem nefes kesen yeni bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de Show TV'de!

Başrollerinde; Tolgahan Sayışman , Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay’ın bulunduğu, yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Asla Vazgeçmem dizisi yeni bölümde yine izleyenleri hayrete düşürecek. Asla Vazgeçmem 51. yeni bölüm fragmanları ve bölüm detayları haberimizde...

ASLA VAZGEÇMEM 51. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

“Asla Vazgeçmem”in 51. Bölümünde; Yiğit ve Nur kaza sonrası büyük bir hasret ile kavuşurken, bu sahneyi gören Mert babasının hala Nur ile birlikte olduğunu anlayacak ve buna büyük bir tepki verecektir. Yiğit oğluyla arasını düzeltmek için onunla açıkça konuşarak tüm gerçeği anlatacak ancak her zamanki gibi oğlunu kullanan İclal’in Mert’i doldurması yüzünden bunda başarılı olamayacaktır. 

Kaza nedeniyle aşklarının her şeyden üstün olduğu gerçeğini bir kez daha anlayan Nur ve Yiğit, konuşarak tüm sorunlarına çözüm bulacak, birlikte mutlu olmanın keyfini yaşayacaklardır. 

Boşanma gününe çok kısa bir süre kaldığına Nazan, en büyük kozunu oynayacak, Elmas ve Cahit’i karşı karşıya getirecektir. 

Fatih’in yalnızlığını gören ve buna bir çare arayan Nur, büyük bir sürprizin peşine düşecektir.

Asla Vazgeçmem nefes kesen yeni bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de Show TV'de!

ASLA VAZGEÇMEM 51. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ASLA VAZGEÇMEM 50. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
İclal’in müzayedede Nur’a kurduğu tuzak meyvesini verecek, Yiğit ve Nur bir kez daha şiddetli bir şekilde karşı karşıya gelecektir.

Yağmur’la arasını sıcak tutmaya gayret eden Cahit, onun Emin ile bir ilişkisi olduğunu öğrenince büyük bir tepki verecektir. Ancak aynı durumu kardeşinden öğrenen Elmas ise tam aksine bu birlikteliği destekleyecektir. Yağmur ve Emin’in ilişkisi, bu konuda farklı düşünen Cahit ve Elmas arasında büyük bir probleme neden olacaktır.

Müzayededeki olaylar Nur’un Yiğit ile arasını açmış, ancak iş anlamında ona fayda sağlamıştır. Nur’un popülaritesi artmaktadır. Yiğit ile ilişkisini sorgulamaya başlayan Nur, Yiğit’in bir helikopter kazası geçirdiğini öğrendiğinde, aşklarının her şeyden üstün olduğu gerçeğini bir kez daha anlayacaktır.