hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Bu akşam hangi diziler var? Tüm kanalların Pazartesi dizileri 13 Haziran 2022 yayın akışı!

  Son dakika: Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Pazartesi dizileri 13 Haziran 2022 yayın akışı
  expand

  Diziseverler için haftanın her günü ekranlara farklı bir dizi geliyor. Haftanın 7 günü farklı konulardaki diziler izleyicilerine hitap ediyor. Peki, pazartesi günleri hangi diziler var? İşte pazartesi akşamı dizileri..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Pazartesi günü dizilerine baktığımızda birbirinden farklı konulara sahip iddialı diziler yer alıyor. Her dizinin kendine göre kitlesi oluşmuş durumda. Zaman zaman dizi beklentileri tercihleri de değiştiriyor ancak genel olarak ilk bölümden bu yana favori diziler izleyiciler tarafından belirlenmiş oluyor. Peki, Pazartesi akşamı hangi kanalda hangi diziler var? İşte 13 Haziran 2022 dizileri..

  PAZARTESİ GÜNLERİ HANGİ DİZİLER VAR?

  Bazı diziler final ya da sezon finalinde olduğundan ekranlarda olmayacaktır.

  SHOW TV yayın akışı 20.00: Üç Kuruş
  FOX TV yayın akışı: 20:00 Yasak Elma
  TRT 1 yayın akışı: 20: 00 Alparslan: Büyük Selçuklu
  ATV yayın akışı 20: Hakim

  HAKİM DİZİSİ KONUSU

  Ömer Arif Derman; dürüst, adil ve vicdanlı olmayı ilke edinmiş, çevresi tarafından sevilip sayılan, başarılı bir hakimdir. Oğlu Ozan, annesinin ölüm yıldönümünde bir kazaya sebebiyet verir. Ozan'ın aracıyla çarptığı genç, onun tüm çabalarına rağmen olay yerinde hayatını kaybeder. Telaş ve korkuyla kaza mahallini terk eden Ozan, eve döndüğünde başından geçenleri babasına anlatır. Oğlunu kendi elleriyle adalete teslim etmek üzere emniyete giden Ömer Arif, orada kötü bir sürprizle karşılaşır. Ozan'ın ölüme sebebiyet verdiği kişi, ülkenin ünlü iş adamlarından, suç örgütü lideri Azem Demirkıran'ın oğludur. Acımasızlığı ile nam salmış bu adam ve eşi Zümrüt Demirkıran, oğullarının katilini bir an evvel bulmak istemekte, intikam yeminleri etmektedirler. Ömrü boyunca doğru ve adil kararlar vermeye gayret etmiş olan Ömer Arif, bir baba olarak oğlunu korumak için vicdanının sesini dindirmek zorundadır şimdi. Hakim, hayatının en zor kararını, bu kez oğlu adına verecektir! Üstelik içinden çıkılması güç, kirli bir hikayeye günbegün batacağını bilmeden…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son dakika: Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Pazartesi dizileri 13 Haziran 2022 yayın akışı

  ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU 

  Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son dakika: Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Pazartesi dizileri 13 Haziran 2022 yayın akışıALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİ KONUSU 

  Dizi, Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan'ın hayatını ele alacak. Evcen, 1071 yıllarında Selçuklu döneminde yaşayan Akça Hatun'u canlandıracak. Arduç ise Alp Arslan karakterine hayat verecek. Alparslan'ın babası Çağrı Bey'i Erdinç Gülener, amcası Tuğrul Bey'i ise Barış Bağcı canlandırıyor.

  Son dakika: Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Pazartesi dizileri 13 Haziran 2022 yayın akışıYASAK ELMA DİZİSİ KONUSU

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

  Son dakika: Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Pazartesi dizileri 13 Haziran 2022 yayın akışı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow