hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bu akşam hangi diziler var? Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 7 Haziran 2022

  Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 7 Haziran 2022
  expand

  Diziseverler için haftanın her günü ekranlara farklı bir dizi geliyor. Haftanın 7 günü farklı konulardaki diziler izleyicilerine hitap ediyor. Peki, salı günleri hangi diziler var? İşte Kanal D, ATV, Show TV, Star TV, TV8, TRT 1 kanallarının Salı dizileri..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Salı günü dizilerine baktığımızda birbirinden farklı konulara sahip iddialı diziler yer alıyor. Her dizinin kendine göre kitlesi oluşmuş durumda. Zaman zaman dizi beklentileri tercihleri de değiştiriyor ancak genel olarak ilk bölümden bu yana favori diziler izleyiciler tarafından belirlenmiş oluyor. Peki, Salı akşamı hangi kanalda hangi diziler var? İşte Salı dizileri..

  7 HAZİRAN 2022 TV YAYIN AKIŞI (DİZİ)

  Show TV yayın akışı 20:00 Baba
  TRT 1 yayın akışı: 20:00 Masumlar Apartmanı
  FOX TV yayın akışı: 20:00 Evlilik Hakkında Her Şey
  ATV yayın akışı: 20:00 Destan 
  Kanal D yayın akışı 20:00 Üç Kız Kardeş

  ÜÇ KIZ KARDEŞ KONUSU

  Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 7 Haziran 2022
  BABA DİZİSİ KONUSU

  Baba dizisinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Nihan Okutucu, Taner Rumeli, Zeynep Tuğçe Bayat, Cem Uslu, Özge Özacar, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu gibi oyuncular yer alıyor.

  Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba… Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

  Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 7 Haziran 2022DESTAN DİZİSİ KONUSU

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını, imkansızı başarmalarını konu alıyor.

  Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 7 Haziran 2022EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY KONUSU

  Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıklarının işleneceği ve bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle 21 Eylül’de ekrana gelecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 7 Haziran 2022MASUMLAR APARTMANI KONUSU

  Sevilen dizinin konusun gelecek olursak: Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazadan dolayı tamamen değişiyor. İnci’nin yaşadığı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Safiye (Ezgi Mola), Gülben (Merve Dizdar) ve Neriman (Gizem Katmer) yaşamı takıntılarla dolu üç kız kardeştir. Evin babalığını üstlenen Han ise hasta babalarının da içinde bulunduğu bu aileyle gerçek dünyayla arasındaki tek bağlantıdır. Han’ın bu yaşamdaki tek amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Zeynep Farah Abdullah) gördüğü o ilk anda değişerek aşık olacak ve Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Takıntılı yaşamlarından dolayı her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacak ve ortalık iyice karışacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 7 Haziran 2022

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow