Bu akşam hangi diziler var? Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021!

Bu akşam hangi diziler var? Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021!

Bu akşam hangi diziler var? Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021!

Diziseverler için haftanın her günü ekranlara farklı bir dizi geliyor. Haftanın 7 günü farklı konulardaki diziler izleyicilerine hitap ediyor. Peki, salı günleri hangi diziler var? İşte Salı dizileri..

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Salı günü dizilerine baktığımızda birbirinden farklı konulara sahip iddialı diziler yer alıyor. Her dizinin kendine göre kitlesi oluşmuş durumda. Zaman zaman dizi beklentileri tercihleri de değiştiriyor ancak genel olarak ilk bölümden bu yana favori diziler izleyiciler tarafından belirlenmiş oluyor. Peki, Salı akşamı hangi kanalda hangi diziler var? İşte Salı dizileri..

SALI GÜNLERİ HANGİ DİZİLER VAR?

Salı günü izleyicisiyle buluşan sezon dizileri:

1.BAHT OYUNU KANAL D
2.ADA MASALI STAR TV
3.EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FOX TV
4. İÇİMİZDEN BİRİ SHOW TV
5. MASUMLAR APARTMANI TRT 1
6. MASTERCHEF TÜRKİYE TV8

1.MASUMLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021BAHT OYUNU KONUSU

Bahtınızın kara olduğuna bir kere inandıysanız, makus talihi yenmek pek de kolay değildir… Ancak ilk aşık oldukları erkeklerle evlenirlerse mutluluğu yakalayacaklarına inanan ve bunu başaramamış kadınlar arasında büyüyen Ada, tam da bu işe son noktayı koymak, kaderin çarkına çomağı sokmak üzeredir ki... Olanlar olur, Ada ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar’ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada’yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.

Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY KONUSU

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıklarının işleneceği ve bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle 21 Eylül’de ekrana gelecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021İÇİMİZDEN BİRİ KONUSU 

Adam ile Havva, ayrı dünyaların insanlarıdır. Biri İrlandalı Katolik bir papazın oğlu; diğeri geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızıdır. Hayat, onları birbirinden çok uzak iki yörüngeye yerleştirmişse de kader, onları bir araya getirir. Çünkü İrlanda ekonomik bunalımdayken onlara yardımı Osmanlı padişahı yaptığı için Adam’ın papaz olan babası William, birçok Drogedalı gibi bir Türkiye hayranıdır ve hatta yıllar önce tatil için geldiği Marmaris’e de hayran kalır ve oraya yerleşir. Üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışan Adam, Havva’yı görür görmez aşık olmuştur. Havva da Adam'ın aşkına karşı boş değildir. Ancak önlerinde büyük bir engel vardır...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021ADA MASALI KONUSU

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo'daki pozisyon için patronu Doygun'la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir konuda yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası'na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada'nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, bahsedilen araziye gittiğinde Poyraz'la tanışır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Poyraz onu turist kafilesiyle beraber fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar. Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır. Çok sevdiği İstanbul'a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır.

Vapuru da kaçırınca mecburen Ada'da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz'la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir. Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz'a bir teklifle gider.

Bu akşam hangi diziler var Tüm kanalların Salı dizileri.. Salı akşamı TV yayın akışı 26 Ekim 2021

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber