magazin haberleri

Can Kırıkları'nda Zeynep tehlikeli sularda

Can Kırıkları'nda Zeynep tehlikeli sularda

Can Kırıkları dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin 2. bölümünde Zeynep, Ercüment'in sakladığı görüntüleri bulmak için Cihan'ın evine giriyor ancak burada beklemediği bir durumun içinde kalıyor. İşte ATV'de ekrana gelecek Can Kırıkları 2. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları...

Oyuncu kadrosunda Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Hazar Motan, Kemal Uçar ve Ecem Özkaya gibi önemli isimlerin yer aldığı Can Kırıkları beğenilen ilk bölümünün ardından yeni bölümüyle izleyicilerle buluşacak. Bu bölümde; Zeynep'in sırrı açığa çıkacaj. Leyla ile konuşan Zeynep, Ercüment'in kendisine tecavüz etmek istediğini açıklayacak. Leyla ise duydukları karşısında büyük bir şok yaşayacak. Kardeşi Ercüment konusunda oldukça hassas olan Cihan ise yaşananlar sonrasında öfkesini gizleyemeyecek. Heyecan dolu Can Kırıkları 2. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de ATV'de ekrana gelecek.

"Ben o mezarda canımın yarısını bıraktım!"

Zeynep Ercüment'e son kurşunu sıkarken Leyla olay yerine gelir. Leyla mesleği ve arkadaşı arasında bir seçim yapmak zorundadır. Zeynep'in geçmişte yaşadığı acıları öğrenen Leyla, cesedi ortadan kaldırmaya karar verir. Ne olursa olsun sonuna kadar Zeynep'in yanında olacaktır. Ancak iki kadını da kötü bir sürpriz beklemektedir. Ercüment'in sakladığı tecavüz görüntüleri hala bir yerlerde, saatli bomba gibi beklemektedir. Zeynep bu görüntüleri bulmak için gizlice Cihan'ın evine girer. Kendi kurduğu tuzağa düşen Cihan ise Leyla'nın namlusunun ucunda, ölümle burun burunadır.

Dizinin konusu

Leyla ve Zeynep… Gençlik yıllarında yakın arkadaş olan iki genç kızın hayatları travmatik bir olay sonrası ayrılır. İkisi de kendi yoluna gider ve farklı şehirlerde polis olurlar. Yıllar sonra geçmişin yaralarının tekrar deşilmesine neden olan bir cinayet davasında yeniden bir araya gelirler! Artık bir komiser olan Leyla, kendisini ölüme terk eden Cihan'ı cezalandırmak için peşine düşer. Leyla'nın açtığı kutudan, artık mutlu bir ailesi olan Zeynep'in tecavüzcüsü de çıkmıştır! Üstelik yıllar sonra girdikleri yolda, geçmişlerinden haberi olmayan amirleri Aslan'ın gözleri hep Leyla ve Zeynep'in üzerinde olacaktır. Eski aşklar depreşir, eski defterler açılır, düşmanlıklar alevlenir. Sırlar ortaya saçılır.

Oyuncuları

Dizide Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan rol alıyor.

Can Kırıkları 2. Bölüm 1. Fragmanı

Can Kırıkları 2. Bölüm 2. Fragmanı

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS