Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı Noyan ölüyor mu? - Canlı izle

A A

11.02.2016 - 11:40 Son Güncelleme:

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izleyenleri ekrana kilitliyor. Çarşamba akşamları birinciliği kimseye kaptırmaya dizinin yeni bölüm fragmanında Noyan sonunda ölüyor mu? Peki, dün akşam yayınlanan bölümde neler oldu? Gümüştekin'in yeni planı nedir? Hamza, Gündoğdu'ya ne söyledi? Ertuğrul kimin hayatını kurtaracak? Mühür neden bu kadar çok önemli? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde...

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı Noyan ölüyor mu?  - Canlı izle

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izleyenleri ekrana kilitliyor. Çarşamba akşamları birinciliği kimseye kaptırmaya dizinin yeni bölüm fragmanında Noyan sonunda ölüyor mu? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..

Sungur Tekin yıllar sonra obaya geri dönmüştür. Onun gelişi Hayme Ana’nın otağını bir bayram yerine çevirmiştir. Sungur Tekin’in Ertuğrul tarafından getirilmesi Dodurga beylerinin kafasında soru işaretleri bırakmıştır. Noyan bütün olanlara rağmen mücadele etmekten vazgeçmemiştir. Efrasiyab aracılığıyla Selcan’ı obadan kaçırmıştır. Selcan’ın Noyan tarafından kaçılması obada nasıl bir etki yaratacaktır?

 

Diriliş Ertuğrul 45. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

Hamza bu sefer Gündoğdu’ya sadık kalacak mıdır? Noyan Selcan’ı kaçırarak istediklerini elde edebilecek mi? Sungur Tekin annesi ve abisiyle neden karşı karşıya gelir? Gümüştekin ve Aytolun’un yeni planları nelerdir? Ertuğrul gideceği yerde kimin hayatını kurtaracak? Ertuğrul’un yeni tanıyacağı kişi ona neler söyleyecek? Gündoğdu Selcan’ı kurtarmak için nasıl hareket edecektir? Selcan kurtulabilecek midir?

Diriliş Ertuğrul 45. Bölüm Fragmanı

 Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu?

Sungur Tekin’in gelişi nasıl bir etki meydana getirecektir?Ertuğrul abisi Sungur Tekin’in gönderdiği haber üzerine Noyan’ın ordusuna yapılacak baskına katılmayarak kervansaraya gitmiştir. Gündoğdu’nun yönettiği operasyonla Moğol birliğine büyük bir darbe vurulmuş, inleri başlarına yıkılmıştır. Her iki oba beyleri ve alplerinin birlikte gerçekleştirdiği bu baskın, obada büyük bir çoşku meydana getirmiştir.. Diğer yandan Ertuğrul yaralanan abisi Sungur Tekin’i obaya geri getirmiştir. Yıllar sonra obaya dönen Sungur Tekin’in gelişi nasıl bir etki meydana getirecektir? Ağır yaralanan Sungur Tekin kurtulabilecek midir?

Uzun bir zamandan sonra oğluna kavuşan Hayme Ana’nın tepkisi ne olacaktır? Bütün olanlara rağmen mücadelesine devam eden Noyan’nın yeni planı nedir? Obada planları için Noyan’a yardım eden kişi kim? Obada büyük bir deprem etkisi meydana getirecek olay nedir? Hamza, Gündoğdu’ya Sungur Tekin’le ilgili hangi sırrı söyler? Kolyenin peşine düşen Selcan’ın yeni hamlesi ne olacaktır? Gümüştekin ve Aytolun’un uç beyliği için atacakları büyük adım nedir? Hayme Ana’nın otağını bekleyen tehlike nasıl gün yüzüne çıkacaktır?