hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  EDHO yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi..

  EDHO yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi..
  expand

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni sezon ilk bölümün bu akşam ekrana gelip gelmeyeceği ne zaman geleceği merak ediliyor. Dizilerin yeni sezona başlama tarihlerine göre oldukça geciktirilen diziyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, EDHO yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihiyle ilgili detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon ne zaman başlıyor, tarih belli oldu mu?” sorgulamaları Salı gününün gelmesiyle birlikte hız kazandı. Mayıs ayında 6. Kez ekranlara ara veren aksiyon dolu yapımın ekranlara döneceği tarih merakla bekleniyor.

  EDHO YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

  ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali vermesinin üzerinden yaklaşık olarak 3 ay geçti. Şimdi ise gözler yeni sezona çevrildi. EDHO'nun yeni sezon tarihi henüz belli olmadı. Sevilen dizinin Ekim ayının ilk ya da ikinci haftası itibarı ile ekranlara geri dönmesi bekleniyor.  Dizinin sezon finalinde Hızır Reis ailenin yeni reisinin İlyas olacağını söylemişti.

  EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır. Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow