hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  EDHO yeni sezon ne zaman, bugün var mı, neden yok? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm fragmanı

  EDHO yeni sezon ne zaman, bugün var mı, neden yok İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm fragmanı
  expand

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı EDHO 200. bölüm yayın tarihi ile ilgili bilgileri verdi. ATV 26 Ekim yayın akışı da “EDHO bu akşam var mı?” sorusunu yanıtladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm ne zaman?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Her Salı takipçileriyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte de yeni bölümün yayın tarihi kesinleşmiş oldu. Peki, 200. bölüm bugün ekrana gelecek mi?

  EDHO YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

  Hem yeni bölüm tanıtım videosuna göre hem de ATV yayın akışı bilgilerine göre 200. Bölüm bu akşam ekranda olacaktı. Yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm 26 Ekim 2021 Salı günü takipçileriyle kaldığı yerden buluşmaya devam edecek şeklinde duyurulmuştu. Fakat Baba Parası filmi ekrana geldi.

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 200. BÖLÜM ÖZETİ

  Hızır Çakırbeyli, düşmanlarının kurduğu tuzağa bir adım daha yaklaşır. Yapılan son hamle yüzünden Alpaslan ve adamları kaçak duruma düşerken Hızır ise cezaevine girer. Çakırbeyli ailesinin bu zor zamanlarına İlyas derman olur. Masanın ve ailenin başına yeniden geçen İlyas, yaptığı hamlelerle ailesini korurken kendisini de ateşe atar. İlyas verilen savaşta gözünü karartırken düşmanlarının onun kalemini kırması cezaevinde olan Hızır'ı korkutur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlyas, ailesini ve dostlarını kurtarmak için başlattığı savaşta Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerini karşısına alır. Bu savaş Hamdi Korkmaz'ı tedirgin eder. Oğlunun da oturduğu masayı dağıtmak için her türlü yola başvuran Amerika, Hamdi Korkmaz'ı korkutur.

  Verilen savaşta kayıpların olmasıyla yeni müttefikler edinen İlyas, aldığı güçle gelen bütün teklifleri geri çevirir. Yapılan güç gösterileri yüzünden namlunun ucunda olan İlyas Çakırbeyli'ye kurulan tuzak tüm dengeleri değiştirecektir.

  EDHO FRAGMAN VİDEOSU

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow