hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güneşin Kızları 32. son bölümde heyecan doruktaydı! - İzle

  Güneşin Kızları 32. son bölümde heyecan doruktaydı - İzle
  expand

  Kanal D ekranlarının merakla beklenen sevilen dizisi Güneşin Kızları yepyeni bir bölüm ile ekrana geldi. Günler öncesinden ekrana gelen Güneşin Kızları 32. son bölümde sürpriz şok gelişmeler yaşandı! Heyecan dozu yüksek olan Güneşin Kızları 32. Bölüm'ünde Güneş, İzmir'e dönmeye karar verdi! Son bölüm ve ayrıntılar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda'nın yer aldığı Güneşin Kızları son bölüm ve detaylar haberimizde...

  Güneşin Kızları 32. bölümü izlemek için tıklayın

  Güçlü kadrosu ve farklı senaryosuyla dikkat çeken Güneşin Kızları 32. son bölümde heyecan doruktaydı. Kısa sürede izleyicilerden beğeni kazanan dizi sosyal medyada da çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Seyircinin merakla beklediği Güneşin Kızları 32. son bölüm ve detayları haberimizde. İşte o ayrıntılar..

  Güneşin Kızları 32. bölüm fragmanı

  GÜNEŞİN KIZLARI 32. BÖLÜM ÖZETİ

  Rana, Güneş’in hamile olduğunu öğrenmiş, Haluk’un itiraflarının olduğu teybi Güneş’e dinletmekten vazgeçmiştir. Güneş’in içini yiyip bitiren şüphe zayıf düştüğü bir anda, Rana’nın yanında ortaya çıkar. Rana, ilk defa gerçekten Güneş’i dinler ve ona destek olur. Güneş, en başından beri İstanbul’a taşınmakla hata yaptığını düşünmeye başlamıştır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Levent, Haluk’a Zafer’in telefonundan bahsedenin Sevilay olduğundan şüphelenir. Sevilay’la ettiği kavgadan dolayı kendisini kötü hisseden Levent Ali’yle dertleşir. Almanya’da arkasında bıraktığı Doruk ise ikisini izler. Doruk, Ali’yi kıskanmaktadır ve düşmanını kendisine yakın tutmak istemektedir. Bunun için önce Ali’nin dostu olmalıdır.

  Savaş, Melisa’nın durumu yüzünden onu yalnız bırakamamaktadır ama bir yandan da Nazlı’yı sevdiği için aşk acısı çekmektedir. Nazlı, Savaş’ın onda kalan tek şeyini geri vermek ister. Savaş buna müsaade etmeyecektir.

  GÜNEŞİN KIZLARINA YENİ TRANSFER

  Nazlı'nın Savaş ile karşılaşmaya gücü yoktur. Nazlı ve Peri de, Selin ile birlikte Sapanca'ya giderler.En son Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde 'Selim' karakterine hayat veren Anıl Altan 'Güneşin Kızları' dizisi kadrosuna dahil oldu. Kısa bir süre önce final yapan 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisindeki 'Selim' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Anıl Altan 'Güneşin Kızları' dizisi kadrosuna dahil oldu.Yakışıklı oyuncu, dizisinin 18 Ocak Pazartesi günü yayınlanan 31.bölümüyle ilk kez seyirci karşısına çıktı.. Anıl Altan, Güneşin Kızları'nda Almanya'dan gelen yapımcı ve oyuncu "Doruk" karakterini canlandırıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow