hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güneşin Kızları 33. yeni bölümde şok neler olacak? - İzle

  Güneşin Kızları 33. yeni bölümde şok neler olacak - İzle
  expand

  Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana gelecek. Merakla beklenen Güneşin Kızları yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı.Haluk iyice köşeye sıkışıyor; gerçekleri açıklamak... İşte Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. fragmanındaki o şok itiraf! Ayrıntılar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda'nın yer aldığı Güneşin Kızları yeni bölümü ile 1 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de ekrana gelecek.

  Merakla beklenen Güneşin Kızları 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Güneşin Kızları 33. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

  Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı 

  Güneşin Kızları 33. Bölüm 1. Fragmanı

  GÜNEŞİN KIZLARI 33. BÖLÜM ÖZETİ

  Ali ile Selin aşkına, Haluk engel oluyor!

  Güneş ve kızların otelde kalmaya başlamasıyla, Haluk dağılmıştır. Kimseyi görmek istememektedir. Bu sırada tutmuş olduğu dedektif, Ali ile Selin’in ilişkisi olduğunu belgeleyen fotoğrafı Haluk’a gösterir. Ali, ilişkisinin arkasında durur. Selin’den ayrılmayacağını söyler. Selin, Ali’nin babasıyla olan ilişkisinin yeniden bozulmasını istemez.

  Nazlı’nın mutsuz olmasına dayanamayan Selin, Tuğçe ile beraber bir plan yapar. Okul sonrası bowling oynamaya, Yiğit’i de çağırırlar. Ali de haberi olmadan Savaş'ı çağırınca ortam gerilir. Savaş bir kenarda durup Yiğit’in Nazlı’yla flörtünü izlemeyecek, buna izin vermeyecektir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneşin Kızları 32. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow