hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güneşin Kızları 34. bölüm 2. fragmanında şok olay! - Canlı izle

  Güneşin Kızları 34. bölüm 2. fragmanında şok olay - Canlı izle
  expand

  Ekranların büyük bir beğeniyle izlenen sevilen dizisi Güneşin Kızları 34. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı.Bu bölümde Ali ile Selin'i ne gibi sürprizler bekliyor? Düğünde yaşanan olaylar! Bu bölümde izleyiciler nasıl bir sürprizle karşılaşacaklar? Yayın günü değişen Güneşin Kızları dizisi yeni bölümleriyle artık Cumartesi akşamları yayında olacak. Detaylar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D’nin sevilen dizisi Güneşin Kızları’nda gün değişikliği yaşandı. Başrollerini Emre Kınay, Evrim Alasya, Hande Erçel, Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş, Berk Atan ve Miray Akay gibi isimlerin paylaştığı yapım, ‘Güllerin Savaşı’nın ekranlara veda etmesiyle birlikte 13 Şubat’tan itibaren cumartesi akşamları yayınlanacak. Merakla beklenen Güneşin Kızları 34. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Dizide Selin'den, Ali'ye evlenme teklifi geliyor. Sonu mutlulukla son bulacağı yeni bölümü ile Güneşin Kızları tüm yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

   Güneşin Kızları 34. Bölüm 2. Fragmanı

  Güneşin Kızları, yeni bölümleriyle 13 Şubat’tan itibaren her Cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

  Güneşin Kızları 34. Bölüm 1. Fragmanı

  GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

  Güneş ve kızların otelde kalmaya başlamasıyla, Haluk dağılmıştır. Kimseyi görmek istememektedir. Bu sırada tutmuş olduğu dedektif, Ali ile Selin’in ilişkisi olduğunu belgeleyen fotoğrafı Haluk’a gösterir. Ali, ilişkisinin arkasında durur. Selin’den ayrılmayacağını söyler. Selin, Ali’nin babasıyla olan ilişkisinin yeniden bozulmasını istemez.

  Nazlı’nın mutsuz olmasına dayanamayan Selin, Tuğçe ile beraber bir plan yapar. Okul sonrası bowling oynamaya, Yiğit’i de çağırırlar. Ali de haberi olmadan Savaş'ı çağırınca ortam gerilir. Savaş bir kenarda durup Yiğit’in Nazlı’yla flörtünü izlemeyecek, buna izin vermeyecektir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow